Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowego rabatu na wszystko.

Historia wyszukiwania

Uchwyty dachowe na deski surfingowe

Uwaga

Drodzy klienci w dniach 20-24 listopada 2019 Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne, w związku z czym nie będą realizowane również zamówienia. Wracamy do Was w Poniedziałek 25 listopada 2019. Za wyrozumiałość dziękujemy!

Dear customers on 20-24 November 2019 Customer Service will be closed, orders will not be processed then. We are coming back to you on Monday, 24/11/2019. Thank you for your understanding

Filtrowanie i sortowanie
Filtrowanie
Sortowanie

W czym możemy pomóc?

Kontakt z doradcą


 +48 33 48 633 48

Uchwyty dachowe na deski surfingowe

Z uchwytem samochodowym na deskę surfingową możesz śmiało serfować na falach — załaduj deskę na uchwyt i ruszaj, to bardzo proste! Profesjonalne uchwyty na deski surfingowe z regulowaną szerokością pozwolą Ci dostosować bagażnik do potrzeb i rozmiarów Twojej deski. Dzięki zastosowaniu uniwersalnyych mocowań i specjalnym, bezpiecznym konstrukcjom bagażniki na deski surfingowe zabezpieczą deskę przed warunkami atmosferycznymi i zamortyzują podczas jazdy. Mocne pasy z osłonami ochronią samochód i deskę przed zarysowaniami. Do bagażnika możesz dobrać akcesoria dodatkowe. Pozwól nam dopasować uchwyt na Twoją deskę i ciesz się swobodą! Thule to wysokiej jakości produkty, które znajdziesz na nocar.pl!