Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowego rabatu na wszystko.

Historia wyszukiwania

Uchwyty do przewozu ładunku na haku holowniczym

Uwaga

Drodzy klienci w dniach 20-24 listopada 2019 Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne, w związku z czym nie będą realizowane również zamówienia. Wracamy do Was w Poniedziałek 25 listopada 2019. Za wyrozumiałość dziękujemy!

Dear customers on 20-24 November 2019 Customer Service will be closed, orders will not be processed then. We are coming back to you on Monday, 24/11/2019. Thank you for your understanding

Filtrowanie i sortowanie
Filtrowanie
Sortowanie

W czym możemy pomóc?

Kontakt z doradcą


 +48 33 48 633 48

Uchwyty do przewozu ładunku na haku holowniczym

Uchwyty do przewozu ładunku na haku holowniczym to praktyczne i nowatorskie rozwiązanie transportowe. Umożliwia bardzo wygodny przewóz rzeczy, znacznie powiększając przestrzeń bagażową samochodu. Na haku holowniczym możemy umieścić wygodną torbę i kufer, które doskonale spiszą się w sytuacji konieczności przewozu dużej ilośći bagaży. Dodatkowo możesz dokupić przydatne akcesoria i dodatki do Twojego bagażnika. Dzięki nim zabezpieczysz przewożone przedmioty i komfortowo je przetransportujesz. Zobaczcie nasze wysokiej jakości uchwyty do transportu na haku i cieszcie się pełnym bezpieczeństwem podczas przewozu wszelkiego ładunku.