Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowego rabatu na wszystko.

Historia wyszukiwania

Uchwyty na narty

Uwaga

Drodzy klienci w dniach 20-24 listopada 2019 Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne, w związku z czym nie będą realizowane również zamówienia. Wracamy do Was w Poniedziałek 25 listopada 2019. Za wyrozumiałość dziękujemy!

Dear customers on 20-24 November 2019 Customer Service will be closed, orders will not be processed then. We are coming back to you on Monday, 24/11/2019. Thank you for your understanding

Filtrowanie i sortowanie
Filtrowanie
Sortowanie

W czym możemy pomóc?

Kontakt z doradcą


 +48 33 48 633 48

Uchwyty na narty

Zbliża się zimna, a Ty przygotowujesz się do wyjazdu na narty? Mocowanie nart sprawia problem? Od dziś będzie to o wiele prostsze! W sklepie Nocar znajdziesz uchwyty na narty dostępne w wielu wariantach. Niektóre pomieszczą nawet 6 par! Dodatkowo nasze uchwyty na narty są solidne i świetnie sprawdzą na każdy wyjazd na narty. Bagażniki narcierskie dostępne na NOCAR.pl są aerodynamiczne, bezpieczne i dostosowane do przewożenia różnych modeli nart i snowboardów. Dzięki zamkom, certifikatom i testom uchwyty narciarskie, które znajdziesz w naszym asortymencie pozwolą Ci na bezpieczny przewóz sprzętu. Sprawdź szeroki wybór naszych uchwytów narciarskich.