Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowego rabatu na wszystko.

Historia wyszukiwania

Uchwyty rowerowe

Uwaga

Drodzy klienci w dniach 20-24 listopada 2019 Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne, w związku z czym nie będą realizowane również zamówienia. Wracamy do Was w Poniedziałek 25 listopada 2019. Za wyrozumiałość dziękujemy!

Dear customers on 20-24 November 2019 Customer Service will be closed, orders will not be processed then. We are coming back to you on Monday, 24/11/2019. Thank you for your understanding

Filtrowanie i sortowanie
Filtrowanie
Sortowanie

W czym możemy pomóc?

Kontakt z doradcą


 +48 33 48 633 48

Uchwyty rowerowe

Na NOCAR.pl dostępne są uchwyty rowerowe różnych rodzajów - montowane na dach, montowane z tyłu i inne. Wszystkie są wykonane z solidynych, trwałych materiałów. Z uchwytem samochodowym na rower możesz bez problemu pokonywać kilometry w każdym miejscu na Ziemi. Zamontuj rower na uchwycie i wyruszaj w podróż! To bardzo proste dzięki łatwemu mocowaniu bagażnika oraz prostemu umieszczaniu na nim rowerów. Pozwól nam dopasować uchwyt na Twój rower i ciesz się swobodą ruchu. Nasze uchwyty to certyfikowane produkty, które dzięki mocnym materiałom posłużą Ci przez wiele lat! Jeśli masz wątpliwości albo nie wiesz, jak dopasować bagażnik do swojego samochodu - napisz lub zadzwoń do nas! Chętnie pomożemy!