Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

AMORTYZATOR TYŁ KYB 344810 RENAULT CLIO III 05-
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 50 szt.
Przewidywana dostawa: Pon, 06.07 - Wt, 07.07 Produkt jest dostępny.

175,40 zł -30%
250,99 zł
175.4

Amortyzator MONROE G1067
Amortyzator MONROE G1067
Amortyzator MONROE G1067 Produkt dostępny 17 szt.
262,99 zł 181,07 zł
-31%

Amortyzator SACHS 315 154
Amortyzator SACHS 315 154
Amortyzator SACHS 315 154 Produkt dostępny 21 szt.
241,99 zł 159,91 zł
-34%

Amortyzator MONROE 376108SP
Amortyzator MONROE 376108SP
Amortyzator MONROE 376108SP Produkt dostępny 12 szt.
302,99 zł 188,93 zł
-38%

Zobacz wszystkie
Amortyzator MONROE E1360
Amortyzator MONROE E1360
Amortyzator MONROE E1360 Produkt dostępny 6 szt.
240,99 zł 188,93 zł
-22%

Amortyzator TRW JGT555T
Amortyzator TRW JGT555T
Amortyzator TRW JGT555T Produkt dostępny 4 szt.
392,99 zł 309,23 zł
-21%

Opis
AMORTYZATOR TYŁ KYB 344810 RENAULT CLIO III 05-
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentKYB
EAN4909500639283
Kod produktuKYB 344810
Strona zabudowyOś tylna
Rodzaj amortyzatorówCiśnienie gazu
System tłumienia drgań zawieszeniaDwururka
Sposób mocowania amortyzatoraGórny trzon
Sposób mocowania amortyzatoraDolne oko
Kody OEM
RENAULT562108573R
RENAULT8022452699
RENAULT8200382033
RENAULT8200452699
RENAULT8200556691
RENAULT8200676769
RENAULT8200676771
RENAULT8200676796
BILSTEIN19-167060
MONROEE1360
MONROEG1067
Pasuje do