Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta
 

Tuning wnętrza dzięki oświetleniu Osram

Oświetlenie wnętrza samochodu nie musi sprowadzać się do nudnych i często dających słabe światło lampek zamontowanych przez producenta. Obecnie mamy coraz więcej możliwości, by wnętrze naszego auta uczynić jaśniejszym lub bardziej oryginalnym. Pomóc w tym może bogata oferta dodatkowego oświetlenia marki Osram.


Loox Cuby – do auta i do… szafy

Na początek przyjrzyjmy się małej lampce o dużych możliwościach, a taką jest z pewnością produkt o nazwie Loox Cuby. Ta designerska lampka LED daje bardzo jasne światło, dzięki czemu można z powodzeniem zastąpić nią standardowe oświetlenie wnętrza samochodu. Jeśli masz stare auto, a przy zapalonych żarówkach praktycznie nic już nie widać, Loox Cuby rozwiąże problem. Możesz też potraktować taką lampkę jako oświetlenie dodatkowe. To może być ważna informacja dla pań – z taką lampką poprawienie makijażu w samochodzie nie będzie problemem nawet w nocy!

Oświetlenie OSRAM

Co ważne, montaż lampki jest zupełnie bezinwazyjny. Nie potrzebujemy do tego narzędzi, bo Loox Cuby można zaczepić chociażby na uchwycie przy podsufitce. Poza jasnym światłem, do zalet lampki marki Osram należy interesujący, nowoczesny wygląd, odporność na kurz oraz możliwość ładowania przez kabel USB. Lampki dostępne są w wielu kolorach i działają do 20 tys. godzin.

Loox Cuby nadaje się nie tylko do zastosowania w samochodzie, ale także w domu. Możemy nią oświetlić np. ciemne zakamarki szafy lub użyć jako dodatkowego oświetlenia nad blatem w kuchni.

Uwaga! W sklepie Nocar lampkę Loox Cuby dodajemy gratis do każdego zamówienia o wartości powyżej 199 zł. Warto się pospieszyć, ponieważ oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.

Nowe kolory już od progu

Jeśli chcemy, z pomocą oświetlenia możemy również przeprowadzić tuning optyczny wnętrza naszego auta. Nie ważne, czy chodzi o samochód nowy czy stary – każdy może zrobić duże wrażenie na pasażerach. Taki tuning rozpocząć możemy od zamontowania LEDambient Door Ledge, czyli listwy oświetlającej próg drzwi wejściowych samochodu.

Listwa jest montowana przy pomocy mocnych magnesów, dzięki czemu nie ma potrzeby używania jakichkolwiek narzędzi. Jej założenie jest banalnie proste, a efekt – niesamowity! Listwa zapala się automatycznie po otwarciu drzwi samochodu. Do listwy dodawany jest pilot, którym możemy ustawić jeden z czterech poziomów jasności oraz jeden z siedmiu kolorów oświetlenia. To oznacza, że np. w każdy dzień tygodnia listwa może świecić innym kolorem! Baterię można ładować przy pomocy kabla USB.

Zmień klimat we wnętrzu

Możliwe jednak, że zadowolony z efektu, nie będziesz chciał poprzestać na oświetleniu progów. Najciekawszą, bo także najbardziej rozbudowaną opcją w ofercie Osram będzie zestaw do oświetlenia wnętrza LEDambient. Korzystając z tego zestawu oświetlić możemy m.in. podłokietniki w drzwiach, tunel środkowy między fotelami czy też schowki. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.

Listwy ledowe

Dzięki takiemu zestawowi naszemu autu możemy nadać niezwykły klimat i podobnie jak w przypadku listew, regulować możemy zarówno natężenie światła (10, 25, 50 lub 100%), jak i jego kolorystykę. Do wyboru mamy kolor biały, czerwony, zielony, pomarańczowy, niebieski, różowy i turkusowy.

Montaż tego zestawu również nie wymaga użycia jakichkolwiek narzędzi. Zestaw ładować można poprzez kabel USB podłączany do gniazda zapalniczki. Jedno ładowanie powinno wystarczyć na ok. 10 tygodni użytkowania.

Zestaw dla wymagających

Jeśli i tego będzie nam za mało, istnieje możliwość wzbogacenia zestawu podstawowego o dodatkowy Tuning Lights Extension Kit. W jego skład wchodzą dwa samoprzylepne paski LED o długości 30,5 cm każdy, 3 przewody o długości 12,7 cm każdy oraz 3-drożny rozdzielnik dostarczony w zestawie.

No cóż, jeśli naprawdę chcesz się wyróżnić, nie możesz poprzestawać na półśrodkach. Osram zapewnia najwyższą jakość i dwuletnią gwarancję.

 

fot. Osram

Dodaj komentarz

Przepraszamy, musisz się zalogować, aby móc napisać komentarz.