Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta
 

Żarówki H7 firmy Philips - co je wyróżnia i jak je wybrać?

Żarówki H7 są obecne na rynku od 1993 roku i wciąż zyskują na popularności, gdyż zaliczają się do jednego z powszechnie stosowanych typów żarówek samochodowych. Mają dużą moc i wydajnie świecą (od 330 do 550 godzin). Ich żywotność zależy od wielu czynników: producenta, serii i sposobu użytkowania. Dziś prezentujemy rozwiązania H7 od Philips.

Czego dowiesz się z wpisu?

  • Dlaczego warto wybrać produkty marki Philips?
  • Jakie żarówki H7 Philips wybrać?
  • Na co zwrócić uwagę wybierając żarówki?

TL;DR

Wybór odpowiedniej żarówki nie jest prosty. Każdy produkt posiada inne cechy, które mogą zdecydować o użyciu konkretnego modelu, konkretnego producenta. Można wybrać żarówkę, która emituje mocniejsze światło, dłuższą wiązkę lub daje efekt zbliżony do świateł ksenonowych. Jak zatem wybrać odpowiednią żarówkę Philips?

Dlaczego warto wybrać produkty marki Philips?

Philips to firma słynąca z dążenia do innowacji, precyzji i poprawiania jakości życia. Jedną z dziedzin przedsiębiorstwa jest stale rozwijającą się i ulegającą nieustannemu rozwojowi branża oświetleniowa, także w motoryzacji. Współcześnie tylko w Polsce firma zatrudnia prawie 7 tysięcy pracowników, a dzięki swojej wieloletniej tradycji, jest ceniona za jakość i wydajność produkowanych artykułów.

Aktualnie w oświetlenie firmy Philips jest wyposażony co drugi samochód w Europie oraz co trzeci samochód na całym świecie.

Żarówki marki pozwalają skrócić czas reakcji w wyniku wcześniejszego rozpoznawania przeszkód i znaków drogowych. Także światła stopu są widoczne wcześniej dzięki mocniejszemu strumieniowi światła. Dzięki temu kierowcy mogą skrócić o trzy metry drogę hamowania z prędkości 100 km/h. Oświetlenie jest niezbędne do bezpiecznego prowadzenia pojazdu, a zarazem stanowi podstawowy i jedyny element układu bezpieczeństwa, który naprawdę pomaga zapobiegać wypadkom.

Jakie żarówki H7 Philips wybrać?

PHILIPS H7 Racing Vision

Żarówki samochodowe Philips RacingVision to doskonały wybór dla kierowców z pasją. Dzięki ich niesamowitej wydajności zapewniają do 150% jaśniejsze światło, dzięki czemu możesz reagować szybciej, co powoduje, że jazda jest bezpieczniejsza i bardziej komfortowa.

Philips Longer Life

Ten model żarówek powstał po to, by jak najdłużej służyć swoim użytkownikom. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wydłużają one okres eksploatacji aż 4 – krotnie. Producent zapewnia, że przy sprawnych reflektorach, nie będą wymagały wymiany aż przez 100 000 km! Rewelacja, prawda?

H7 VisionPlus Philips

Żarówki samochodowe Philips VisionPlus emitują o 60% więcej światła, dzięki czemu kierowca widzi dalej, co pozwala zwiększyć bezpieczeństwo i komfort prowadzenia. Żarówki VisionPlus to wysoka wydajność i doskonała wartość — to właśnie tego szukają wymagający kierowcy.

Philips H7 MasterDuty BlueVision

Halogenowe żarówki H7 z ulepszonej serii Philips MasterDuty BlueVision zaprojektowane zostały z myślą o kierowcach ciężarówek i autobusów, którzy cenią sobie wydajność i stylowy efekt. Ich odporność na wstrząsy została zwiększona dwukrotnie, w porównaniu ze zwykłymi żarówkami halogenowymi 24 V. Wykonane zostały z trwałego szkła kwarcowego, z powłoką nadająca wyjątkowy ksenonowy efekt. Dodatkowo niebieska nasadka widoczna jest, nawet gdy lampa jest wyłączona. Jest to idealne rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą się wyróżnić z tłumu, nie tracąc przy tym na bezpieczeństwie.

Na co zwrócić uwagę wybierając żarówki?

Niezależnie jakiego modelu żarówki szukasz, pamiętaj, że żarówki trzeba wymieniać parami. W przeciwnym wypadku może okazać się, że jedno światło emituje mocniejszą wiązkę, a drugie słabszą.

Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest jakość żarówki. Tylko produkty renomowanych marek spełnią wszystkie Twoje oczekiwania oraz są zgodne z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE, a produkty nieznanego pochodzenia mogą być przyczyną usterki lampy.

Po więcej porad zapraszamy na naszego bloga → tutaj. A jeśli szukacie akcesoriów samochodowych, części eksploatacyjnych, kosmetyków samochodowych i innych, zapraszamy na nocar.pl!

Dodaj komentarz

Przepraszamy, musisz się zalogować, aby móc napisać komentarz.