Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

HALOGEN OPEL MOVANO/RENAULT CLIO/KANGOO/MASTER/MEGANE/SCENIC/TWINGO 98- LEWY H1 19-5320-05-2
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 4 szt.
Przewidywana dostawa: Pon, 16.12 - Wt, 17.12 Produkt jest dostępny.

66,42 zł -29%
92,99 zł
66.42
Opis
HALOGEN OPEL MOVANO/RENAULT CLIO/KANGOO/MASTER/MEGANE/SCENIC/TWINGO 98- LEWY H1 19-5320-05-2
ProducentTYC
IndeksTYC 19-5320-05-2
Informacja uzupełniającaz uchwytem żarówki
Rodzaj rejestracjiSprawdzony zgodnie z typem E
Strona zabudowyZ lewej
Strona zabudowyZ przodu
Typ żarowkiH1
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentTYC
EAN8717475006735
Kod produktuTYC 19-5320-05-2
Strona zabudowyZ lewej
Rodzaj lampyH1
Rodzaj rejestracjiSprawdzony zgodnie z typem e
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaZ uchwytem żarówki
Kody OEM
NISSAN26155-00Q02
NISSAN2615500Q02
OPEL09161495
OPEL4501195
OPEL7701205665
RENAULT7701040693
RENAULT7701205665
HELLA1N0 354 338-011
BOSCH0 318 435 003
BOSCH0 318 435 005
VAN WEZEL4343995
MAGNETI MARELLI712372911129
MAGNETI MARELLILAA802
HERTH+BUSS ELPARTS80660030
KLOKKERHOLM60050281
KLOKKERHOLM6005028-1
KLOKKERHOLM60320281A1
SCHLIECKMANN50673111
JOHNS60 03 29-2
JOHNS600329-2
ALKAR2901164
ALKAR2901169
BINDER5293.580.2
PRASCODS9604414
PRASCOOP9504414
PRASCORN3044414
PRASCORN3204414
DJ AUTOFRN103-0L0UE
ABAKUS551-2006L-UE
Pasuje do