Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

GENERAL ELECTRIC W5W 12V 5W W2,1x9.5d
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 2 szt.
Przewidywana dostawa: Pon, 23.09 - Wt, 24.09 Produkt jest dostępny.

0,99 zł
0.99
General Electric General Electric
Opis

Żarówki W5W marki General Electric, przeznaczone do przednich świateł pozycyjnych, bocznych kierunkowskazów i oświetlenia wnętrza samochodów osobowych i dostawczych. GE jest jednym z największych producentów źródeł światła na świecie. Firma dostarcza swoim klientom nowoczesne i niezawodne produkty najwyższej jakości. Bierze również udział w badaniach nad technologiami, które pozwolą ulepszać oferowane rozwiązania i zmniejszać ilość substancji zanieczyszczających środowisko. Żarówki GE są produkowane w Europie i sprzedawane na całym świecie. Cena za 1 sztukę.

Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
Typ W5W
ProducentGeneral Electric
EAN43168924580
Kod produktuGE 501
Opakowanie1szt.
Rodzaj gniazdaW2.1x9.5d
Rodzaj lampyW5w
Napięcie [v]12
Moc znamionowa [w]5
Kody OEM
HELLA8GP 003 594-121
VALEO032702
VALEO032700
VALEO032116
VALEO032118
VALEO032132
VALEO032211
BOSCH1 987 301 052
BOSCH1 987 301 033
BOSCH1 987 301 026
HERTH+BUSS ELPARTS89901036
HERTH+BUSS ELPARTS89901137
HERTH+BUSS ELPARTS89901175
HERTH+BUSS ELPARTS89901198
HERTH+BUSS ELPARTS89901178
HERTH+BUSS ELPARTS89901598
OSRAM2825HCBI
OSRAM2825ULT
OSRAM2825
OSRAM2825HCBI-02B
OSRAM2825-02B
OSRAM2825ULT-02B
PHILIPS12961 B2
PHILIPS12961 BVB2
PHILIPS12961 CP
PHILIPS12961 EDCP
PHILIPS12961 LLECOB2
PHILIPS12961 LLECOCP
PHILIPS12961NBVB2
PHILIPS12961B2
PHILIPS12961BVB2
PHILIPS12961CP
PHILIPS12961EDCP
PHILIPS12961LLECOB2
PHILIPS12961LLECOCP
FEBI BILSTEIN26964
FEBI BILSTEIN26966
SWAG30 92 6964
SWAG30 92 6966
SPAHN GLÜHLAMPEN5224
SPAHN GLÜHLAMPEN5221L
SPAHN GLÜHLAMPEN5221
SPAHN GLÜHLAMPENBL5221
SCT Germany202112
DIEDERICHS9500083
TOPRAN104 497
TESLAB65201
KLAXCAR FRANCE86311Z
KLAXCAR FRANCE86311X
KLAXCAR FRANCE86415X
KLAXCAR FRANCE86415Z
KLAXCAR FRANCE86416X
KLAXCAR FRANCE86416Z
KLAXCAR FRANCE86417X
KLAXCAR FRANCE86417Z
KLAXCAR FRANCE87011X
KLAXCAR FRANCE87012X
KLAXCAR FRANCE87013X
KLAXCAR FRANCE87014X
KLAXCAR FRANCE87020X
KLAXCAR FRANCE87021X
KLAXCAR FRANCE87022X
KLAXCAR FRANCE87023X
KLAXCAR FRANCE87024X
KLAXCAR FRANCE87030X
MAXGEAR78-0045
NARVA17189
NARVA17177
NARVA70717
KRAFT AUTOMOTIVE0800850
PATRONPLT10-12/5
LYNXautoL12805
LYNXautoL12805B
NEOLUX®N501
NEOLUX®N501-02B
CARTECHNIC000640
CARTECHNIC005980
STARLINE99.99.997
Zamienniki