Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

ŻARÓWKA R5W 5W 12V
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 8 szt.
Przewidywana dostawa: Pon, 23.09 - Wt, 24.09 Produkt jest dostępny.

0,76 zł -75%
2,99 zł
0.76
Opis
ŻARÓWKA R5W 5W 12V
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentHELLA
EAN4082300191387
Kod produktuHELLA 8GA 002 071-121
Rodzaj lampyR5w
Napięcie [v]12
Moc znamionowa [w]5
Rodzaj gniazdaBa 15 s
Kody OEM
AEBI0233357-3
BMW07 11 9 978 227
BMW07 50 9 063 573
BMW9 063 573
BMW9 978 227
DAF135 4865
MANT 304
MANZF259017026
OPEL20 98 103
OPEL20 98 914
OPEL90002490
OPEL93892658
PORSCHE900.631.127.90
VAUXHALL20 98 103
VAUXHALL20 98 914
VAUXHALL90002490
VAUXHALL93892658
VOLVO965828
VWYY045813012
HELLA002071121
HELLA8GA 002 071-123
HELLA8GA 002 071-157
HELLA8GA 002 071-351
HELLA8GA 002 071-371
HELLA8GA 002 073-125
HELLA8GA 002 073-126
BERU312050
VALEO032109
VALEO032219
BOSCH1 987 302 204
BOSCH12V 5W R5W
HERTH+BUSS ELPARTS89 901 140
OSRAM5007
PHILIPS021.1203
PHILIPS12821
PHILIPS12821CP
TUNGSRAM2619
CASE IH0 700255 5
CASE IH0108305
CASE IH1 094368 R1
CASE IH1900034522160
NATO6240-12-120-7998
O & K0108305
SAME0.900.0513.6
LIEBHERR6 070 142
FACET14624
CLAAS02 449 810
CLAAS216 609.0
CLAAS7703097180
FENDTX 671 306 200 000
JOHN DEERE2604120
JOHN DEERE57 M6 498
MONARK91 612 014
TRWLLB207
HOLDEN20 98 103
HOLDEN20 98 914
HOLDEN90002490
HOLDEN93892658
RENDERS99760302
SPIERINGS KRANEN407231
HAKO19-74126-3
HAKO7734000940
ATLAS COPCO0308352
ATLAS COPCO1091.0200.00
CATERPILLAR108-7605
CATERPILLAR3C-4883
HAMM00209694
KUBOTATA04930081
KUBOTATA0493008A
YAMAHA9079Q0685000
LINDE791 950 09 40
AGCOCH0844350
AGCOX671 306 200 000
YANMAR1813000019
HOBBYCAR6502060093
HOBBYCAR65020660093
WESTFALIA506009
HYMER0417336
HYMER0417336-00
HYMER1017210
HYMER1603.17.14
NORMAG01413
PAUS511109
KRONE0944069/0
KRONE9247360
LANGENDORF1134852
SCHMITZ CARGOBULL061341
SCHMITZ CARGOBULL063834
SCHMITZ CARGOBULL1056
SCHMITZ CARGOBULLEL0013-0003
TEREX0308352
TEREX18130000101
TEREX1813000019
TEREX8000-2411
VEMOV99-84-0004
JUNGHEINRICH14750780
MANITOU163825
AMAZONENA032
REISCH5006388
SOMMER2801120001
SOMMER280112001
TITGEMEYER670037
BMW (BRILLIANCE)07 11 9 978 227
BMW (BRILLIANCE)07 50 9 063 573
BMW (BRILLIANCE)9 063 573
BMW (BRILLIANCE)9 978 227
JOHNSON CONTROLS47-60
TRIFA00304-011
TRIFA304
NARVA17171
NARVA47207
RINGR207
NEOLUX®N207
LINDNER3000294