Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

PHILIPS H4 VISIONPLUS +60% 12V 60/55W P43T-38
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 62 szt.
Przewidywana dostawa: Wt, 03.11 - śr, 04.11 Produkt jest dostępny.

15,06 zł -62%
39,99 zł
15.06

PHILIPS H7 RACING VISION +150% więcej światła
PH-12972RVS2 PHILIPS H7 12V 55W PX26d Racing Vision (Do 150% jaśniejsze światło, Legalna żarówka o parametrach rajdowych) 8719018000248
98,99 zł 75,00 zł
-24%

PHILIPS H4 RACINGVISION 12V 60/55W P43T-38
PH-12342RVS2 PHILIPS H4 12V 60/55W P43t-38 Racing Vision (Do 150% jaśniejsze światło, Legalna żarówka o parametrach rajdowych) 8719018000200
PHILIPS H4 RACINGVISION 12V 60/55W P43T-38 Produkt dostępny 172 szt.
74,99 zł 55,98 zł
-25%


Zobacz wszystkie
PHILIPS H7 RACINGVISION 12V 55W PX26D
PHILIPS H7 RACINGVISION 12V 55W PX26D
PHILIPS H7 RACINGVISION 12V 55W PX26D Produkt dostępny 50 szt.
49,99 zł 49,18 zł
-2%

PHILIPS H7 WHITEVISION 4200K +60% + W5W
PHILIPS H7 WhiteVision 12V 55W PX26d PH-12972WHVSM 8711500788887
98,99 zł 89,99 zł
-9%

PHILIPS H1 LONGLIFE ECOVISION 12V 55W P14,5S
12258LLECOC1-U1P-global-001 free PH-12258LLECOC1 PHILIPS H1 12V 55W P14,5s LongLife EcoVision  8727900361872 shipping automotive bulb żarówka zarowka 1 szt
13,99 zł 13,40 zł
-4%


PHILIPS H7 12V ColorVision
PH-12972CVPPS2 PHILIPS H7 12V 55W PX26d ColorVision Purple 8727900368048
PHILIPS H7 12V ColorVision Produkt dostępny 3 szt.
132,99 zł 125,83 zł
-5%

PHILIPS H4 WHITEVISION 12V 60/55W P43T-38
PHILIPS H4 WHITEVISION 12V 60/55W P43T-38
74,99 zł 61,91 zł
-17%

PHILIPS H7 12V ColorVision
PH-12972CVPYS2 PHILIPS H7 12V 55W PX26d ColorVision Yellow 8727900368024
PHILIPS H7 12V ColorVision Produkt dostępny 6 szt.
132,99 zł 124,13 zł
-7%

PHILIPS H7 LONGLIFE ECOVISION 12V 55W PX26D
PH-12972LLECOC1 PHILIPS H7 12V 55W PX26d LongLife EcoVision 8727900361926
25,99 zł 25,58 zł
-2%

PHILIPS H1 VISIONPLUS +60% 12V 55W P14,5S
PH-12258VPB1 PHILIPS H1 12V 55W P14,5s VisionPlus 8727900363203
22,99 zł 21,93 zł
-5%

PHILIPS H7 VISION 12V 55W PX26D
PH-12972PRC1 PHILIPS H7 12V 55W PX26d Vision 8711500405937
PHILIPS H7 VISION 12V 55W PX26D Produkt dostępny 50 szt.
17,99 zł 17,07 zł
-5%

PHILIPS H4 12V ColorVision
PH-12342CVPYS2 PHILIPS H4 12V 60/55W P43t-38 ColorVision Yellow 8727900367898
PHILIPS H4 12V ColorVision Produkt dostępny 11 szt.
105,99 zł 99,49 zł
-6%


ŻARÓWKA H4 60/55W 12V LONG
ŻARÓWKA H4 60/55W 12V LONG
ŻARÓWKA H4 60/55W 12V LONG Produkt dostępny 12 szt.
11,99 zł 8,97 zł
-25%

PHILIPS H4 12V X-tremeVision
PH-12342XV+S2 PHILIPS H4 12V 60/55W P43t-38 X-tremeVision +130 PH-12342XV 8727900350241
PHILIPS H4 12V X-tremeVision Produkt dostępny 192 szt.
78,99 zł 64,89 zł
-18%

Opis

Vision Plus żarówka samochodowa H4 - 2 szt.

12342VPC2

Czuj się bezpiecznie — prowadź bezpiecznie

Żarówki samochodowe Philips VisionPlus zapewniają o 60% lepszą widoczność, dzięki czemu kierowca widzi dalej, co pozwala zwiększyć bezpieczeństwo i komfort prowadzenia. Żarówki VisionPlus to wysoka wydajność i doskonała cena — to właśnie tego szukają wymagający kierowcy.

Czuj się bezpiecznie — prowadź bezpiecznie

Do 60% większa widoczność: szybka reakcja może ocalić życie

  • Rodzaj źródła światła: H4
  • Liczba sztuk w opakowaniu: 2
  • 12 V, 60/55 W

Produkty marki Philips są wybierane przez największych producentów samochodów

Od 100 lat firma Philips jest liderem w branży oświetlenia samochodowego, wprowadzając innowacje technologiczne, które stają się standardami w nowoczesnych pojazdach. Obecnie w oświetlenie firmy Philips jest wyposażony co drugi samochód w Europie oraz co trzeci samochód na całym świecie.

Należy wymieniać obie żarówki jednocześnie, aby zwiększyć bezpieczeństwo

Zaleca się wymianę parami w celu uzyskania symetrycznej wydajności świetlnej

Szeroka gama żarówek 12 V do wszystkich zastosowań

Która żarówka 12 V jest odpowiednia do danego zastosowania? W ofercie firmy Philips znajdują się żarówki do wszystkich typów oświetlenia pojazdu, takich jak: światła drogowe, światła mijania, przednie światła przeciwmgielne, kierunkowskazy przednie, kierunkowskazy boczne, kierunkowskazy tylne, światła stopu, światła cofania, tylne światła przeciwmgielne, oświetlenie tablicy rejestracyjnej, tylne światła pozycyjne/postojowe, oświetlenie wnętrza.

Większa wygoda i bezpieczeństwo podczas jazdy

Żarówki VisionPlus pozwalają skrócić czas reakcji w wyniku wcześniejszego rozpoznawania przeszkód i znaków drogowych. Także światła stopu są widoczne wcześniej dzięki mocniejszemu strumieniowi światła. Dzięki temu kierowcy mogą skrócić o trzy metry drogę hamowania z prędkości 100 km/h. Oświetlenie jest niezbędne do bezpiecznego prowadzenia pojazdu, a zarazem stanowi podstawowy i jedyny element układu bezpieczeństwa, który naprawdę pomaga zapobiegać wypadkom.

Żarówki samochodowe firmy Philips cechują się dużą odpornością na wilgoć

Szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV jest wytrzymalsze niż szkło twarde i charakteryzuje się wysoką odpornością na wysokie temperatury i drgania, co eliminuje ryzyko eksplozji. Żarówki firmy Philips ze szkła kwarcowego (o temperaturze żarnika 2650ºC i temperaturze szkła 800ºC) są w stanie znieść znaczne skoki temperatury. Możliwość uzyskania zwiększonego ciśnienia w żarówce sprawia, że szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV emituje mocniejsze światło.

Żarówki samochodowe firmy Philips cechują się dużą odpornością na wilgoć

Jedynie żarówka wykonana ze szkła kwarcowego (o temperaturze żarnika 2650°C i temperaturze szkła 800°C) jest odporna na nagłe zmiany temperatury, które mogą wystąpić, jeśli kropla zimnej wody dotknie rozgrzanej żarówki, gdy samochód z uszkodzonym reflektorem przejedzie przez kałużę.

Wielokrotnie nagradzany producent żarówek samochodowych

Nasze żarówki są często nagradzane przez ekspertów motoryzacyjnych.

Żarówki samochodowe firmy Philips mają wysoką odporność na działanie promieni UV

Opracowana przez firmę Philips specjalna powłoka chroniąca przed promieniowaniem UV zabezpiecza przed szkodliwym działaniem promieni ultrafioletowych, dzięki czemu szkło kwarcowe znakomicie sprawdza się w trudnych warunkach drogowych i staje się wyjątkowo trwałe.

Żarówki VisionPlus emitują światło na odległość dłuższą o 25 m niż żarówki standardowe

Żarówki Philips Vision Plus sprawiają, że samochód emituje światło na odległość dłuższą o 25 m niż w przypadku żarówki standardowej. Nasze rozwiązania oświetleniowe generują potężną i precyzyjną wiązkę światła o maksymalnej mocy. Oferujemy wyłącznie najlepsze i najwydajniejsze rozwiązania oświetleniowe, ponieważ wiemy, że nasze oświetlenie o wysokiej jakości może pewnego dnia ocalić komuś życie na drodze.

Zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE

Produkty i usługi motoryzacyjne firmy Philips uważane są za najlepsze w swojej klasie na rynku producentów oryginalnego wyposażenia oraz rynku posprzedażnym. Nasze produkty są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości i testowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi specyfikacjami, aby maksymalnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa i wygody naszych klientów. Wszystkie produkty z naszej oferty są skrupulatnie testowane, kontrolowane i certyfikowane (ISO 9001, ISO 14001 i QSO 9000) zgodnie z najwyższymi wymaganiami norm ECE. To po prostu jakość, której możesz zaufać.

Specyfikacja techniczna

  • Charakterystyka elektryczna

    Napięcie: 12  V

    Moc: 60/55  W

  • Czas eksploatacji

    Trwałość: Maks. 400 godz.

  • Właściwości światła

    Lumeny: 1650  lm

  • Opis produktu

    Typ: H4

    Podstawa: P43t-38

    Homologacja ECE: TAK

    Zasięg: VisionPlus

    Technologia: Halogen

    Zastosowanie:

    • Światła drogowe

    • Przednie światła przeciwmgielne

    • Światła krótkie

Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentPhilips
EAN8727900374353
Kod produktuPHILIPS 12342VPC2
Moc [W]60/55W
Napięcie [V]12V
Rodzaj opakowaniaC2
Seria12V Car lighting
TrzonekP43t-38
TypH4
Rodzaj lampyH4
Napięcie [v]12
Moc znamionowa [w]60/55
Rodzaj gniazdaP43t-38
Rodzaj połączeniaPudełko
Kody OEM
AEBI18-3410749
AUDIN 017 763 2
AUDIN0177632Z
AUDIN0177636
AUDIN0177642
AUDIN0177643
AUDIN0177643Z
BMW63 12 1 354 619
BMW63 12 2 165 687
CITROËN6216.30
CITROËN6216.55
CITROËN6216.79
CITROËN6216.80
CITROËN6216.99
DAF135 4888
FIAT14152090
FIAT71741900
FIAT7905527031
FIAT9406216998
FORD1 013 818
FORD1 066 802
FORD1 536 494
FORD3 898 059
FORD5 013 586
FORD5 016 713
FORD6 137 990
FORD980X-13009-AA
FORDELB472SUP
HONDA34901-MAK0000
HONDA34901-MC7601OM1
MANZF259010081
MERCEDES-BENZ000 544 9094
MERCEDES-BENZ000000 000374
MERCEDES-BENZ072601 012803
MERCEDES-BENZ350 128 8012
MERCEDES-BENZA000 544 9094
MERCEDES-BENZA350 128 8012
MERCEDES-BENZN000000 000374
MERCEDES-BENZN072601 012803
OPEL2098 352
OPEL43191200
OPELV43191200
PORSCHEN 0177632
RENAULT77 03 097 171
SCANIA20 223 887
VAUXHALL43191200
VOLVO030005050038
VOLVO1212742
VOLVO1212851
VOLVO273581
VOLVO30005050038
VOLVO5 050 038
VOLVO963187
VOLVOE 505 003 8
VOLVOPJ5050038
VWYY04500252548
VWYY04500417312
VWYY045811412
VWYY045811412XB
HELLA002525001
HELLA002525131
HELLA002525136
HELLA002525301
HELLA002525341
HELLA002525361
HELLA002525366
HELLA002525368
HELLA002525471
HELLA002525473
HELLA002525481
HELLA002525531
HELLA002525534
HELLA002525891
HELLA002525893
HELLA002525894
HELLA002525896
HELLA002525898
HELLA002525981
HELLA002525988
HELLA004173121
HELLA178560481
HELLA178560483
HELLA8GH 002 525-913
HELLA8GJ 002 088-471
HELLA8GJ 002 088-481
HELLA8GJ 002 525-001
HELLA8GJ 002 525-101
HELLA8GJ 002 525-132
HELLA8GJ 002 525-133
HELLA8GJ 002 525-134
HELLA8GJ 002 525-136
HELLA8GJ 002 525-201
HELLA8GJ 002 525-203
HELLA8GJ 002 525-301
HELLA8GJ 002 525-341
HELLA8GJ 002 525-361
HELLA8GJ 002 525-366
HELLA8GJ 002 525-368
HELLA8GJ 002 525-471
HELLA8GJ 002 525-481
HELLA8GJ 002 525-531
HELLA8GJ 002 525-534
HELLA8GJ 002 525-893
HELLA8GJ 002 525-894
HELLA8GJ 002 525-896
HELLA8GJ 002 525-898
HELLA8GJ 002 525-981
HELLA8GJ 002 525-988
HELLA8GJ 004 173-121
HELLA8GJ 178 560-481
HELLA8GJ 178 560-483
HELLAHB012
HELLAHB472
HELLA8GJ 002 525-131
HELLA8GJ 002 525-473
HELLA8GJ 002 525-891
BorgWarner (BERU)112600
LUCAS ELECTRICALLLB472P
LUCAS ELECTRICALLLX472BL50
LUCAS ELECTRICALLLX472XLP
LUCAS ELECTRICALLLX472XLS
VALEO032001
VALEO032006
VALEO032508
VALEO032510
VALEO032512
VALEO032514
VALEO32509
VALEO032007
VALEO032509
VALEO032511
VALEO032513
VALEO032515
BOSCH0 986 GL0 008
BOSCH0 986 GL0 030
BOSCH1 987 301 002
BOSCH1 987 301 010
BOSCH1 987 301 047
BOSCH1 987 301 068
BOSCH1 987 301 085
BOSCH1 987 301 111
BOSCH1 987 301 136
BOSCH1 987 301 181
BOSCH1 987 301 740
BOSCH1 987 301 850
BOSCH1 987 302 043
BOSCH1 987 302 047
BOSCH1 987 302 148
BOSCH1 987 301 001
BOSCH1 987 301 040
BOSCH1 987 301 054
BOSCH1 987 301 065
BOSCH1 987 301 070
BOSCH1 987 301 074
BOSCH1 987 301 077
BOSCH1 987 301 081
BOSCH1 987 301 106
BOSCH1 987 301 109
BOSCH1 987 301 160
BOSCH1 987 301 405
BOSCH1 987 302 041
BOSCH1 987 302 042
BOSCH1 987 302 045
BOSCH1 987 302 048
BOSCH1 987 302 049
BOSCH1 987 302 140
BOSCH1 987 302 144
CHAMPIONCBH113L
CHAMPIONCBH14S
CHAMPIONCBH16B
CHAMPIONCBH88F
MAGNETI MARELLI002901100000
MAGNETI MARELLI009471100000
MAGNETI MARELLI009600070000
MAGNETI MARELLI009600330000
MAGNETI MARELLI009600340000
MAGNETI MARELLI009600360000
MAGNETI MARELLI009600940000
MAGNETI MARELLI770035024128
MAGNETI MARELLI770035030230
MAGNETI MARELLI770035034028
MAGNETI MARELLI770035038830
MAGNETI MARELLI770036189630
MAGNETI MARELLI770036189660
MAGNETI MARELLI770036198830
MAGNETI MARELLI770039925728
MAGNETI MARELLI770082110228
MAGNETI MARELLI770082673260
MAGNETI MARELLI770082675628
MAGNETI MARELLI770082993160
MAGNETI MARELLI770087866328
MAGNETI MARELLI002535100000
MAGNETI MARELLI002555100000
MAGNETI MARELLI002575100000
MAGNETI MARELLI002585100000
MAGNETI MARELLI002602100000
QUINTON HAZELLQBL472
HERTH+BUSS ELPARTS89 901 205
HERTH+BUSS ELPARTS89 901 211
HERTH+BUSS ELPARTS89 901 290/66
HERTH+BUSS ELPARTS89901050
HERTH+BUSS ELPARTS89901051
HERTH+BUSS ELPARTS89901100
HERTH+BUSS ELPARTS89901218
HERTH+BUSS ELPARTS89901218066
HERTH+BUSS ELPARTS89901290
HERTH+BUSS ELPARTS89901290066
HERTH+BUSS ELPARTS89901590
HERTH+BUSS ELPARTS89901590/66
OSRAM64193-01B
OSRAM64193ALS
OSRAM64193ALS-01B
OSRAM64193ALS-HCB
OSRAM64193CB
OSRAM64193CB-01B
OSRAM64193CBI
OSRAM64193CBI-01B
OSRAM64193CBI-02B
OSRAM64193CBI-HCB
OSRAM64193CBL
OSRAM64193CLC
OSRAM64193CP
OSRAM64193D
OSRAM64193L
OSRAM64193MC
OSRAM64193NB-HCB
OSRAM64193NBL
OSRAM64193NBL-01B
OSRAM64193NBL-HCB
OSRAM64193NBP
OSRAM64193NBP-01B
OSRAM64193NBP-02B
OSRAM64193NBP-HCB
OSRAM64193NBR
OSRAM64193NBS
OSRAM64193NBS-01B
OSRAM64193NBS-HCB
OSRAM64193NBU
OSRAM64193NBU-01B
OSRAM64193NBU-02B
OSRAM64193NBU7
OSRAM64193NBU-HCB
OSRAM64193NL
OSRAM64193NL-01B
OSRAM64193NL-HCB
OSRAM64193NR-02B
OSRAM64193NR1-01B
OSRAM64193NR1-02B
OSRAM64193NR5-01B
OSRAM64193NRI
OSRAM64193SUP
OSRAM64193SUP-01B
OSRAM64193SV2
OSRAM64193SV2-01B
OSRAM64193SV2-02B
OSRAM64193SVS
OSRAM64193SVS-01B
OSRAM64193SVS-02B
OSRAM64193SVS-HCB
OSRAM64193ULT
OSRAM64193ULT-01B
OSRAM64193ULT-02B
OSRAM64193ULT-HCB
OSRAM64193XR-01B
OSRAM64193XR-02B
OSRAM64193X-RACE
OSRAM94193
OSRAMCLK H4
OSRAMCLKM H4
OSRAM64193
OSRAM64193SV2-HCB
BOMAG380 516 61
CASE IH0 707387 4
CASE IH1909007
CASE IH446592
CASE IH80446592
HOLDER025816
MASSEY FERGUSON3 713 341 M1
NATO6240-12-179-9642
O & K1909007
SAME01172300
LIEBHERR6 000 864
LIEBHERR6 070 113 01
FACET14601
CLAAS02154270
CLAAS6005022692
FENDTX 825.283.248.000
GENERAL MOTORS90013538
JOHN DEERE57 M7 166
MONARK91 412 904
FEBI BILSTEIN06580
FEBI BILSTEIN06583
TRWLLB472
HOLDEN43191200
DEMAG97683573
STILL7919518925
HAKO0841022
HAKO90-34013-1
ATLAS COPCO3637367
CATERPILLAR9W-3324
KUBOTA3J08013971
LANDINI6520206M1
YAMAHA9079Q0684300
LINDE791 951 89 25
AGCOX825 283 248 000
SPERRY NEW HOLLAND446592
SPERRY NEW HOLLAND9965145
YANMAR1813000022
SWAG99 90 6580
WÜRTH720 110 1
WÜRTH720 110 10
LAND ROVER589783
LAND ROVERBR 0472
LAND ROVERBR 0472P
MAPCO103200
NORMAG00412
VÖGELE3515155111
PAUS501279
VAICOV99-84-0007
KRONE0924714/0
TEREX1813000022
TEREX3637367
TEREX8000-2589B
TEREX97683573
SPAHN GLÜHLAMPEN54080
SPAHN GLÜHLAMPEN54100
SPAHN GLÜHLAMPEN54180
SPAHN GLÜHLAMPEN54182
SPAHN GLÜHLAMPEN54182LL
SPAHN GLÜHLAMPEN54183
SPAHN GLÜHLAMPEN54185
SPAHN GLÜHLAMPEN54186
SPAHN GLÜHLAMPENBL54182
VEMOV99-84-0007
JUNGHEINRICH14731930
JUNGHEINRICH50234908
TRUCKTEC AUTOMOTIVE88.58.103
SCT Germany202013
SCT Germany202792
DIEDERICHS9600080
DIEDERICHSLID10009
REISCHE 0030
TOPRAN104 499
AUTOMEGA30100660802
DT Spare Parts9.78104
TESLAB10401
TESLAB30401
KLAXCAR FRANCE86200Lz
KLAXCAR FRANCE86200RZ
KLAXCAR FRANCE86200x
KLAXCAR FRANCE86200z
KLAXCAR FRANCE86217x
KLAXCAR FRANCE86217z
KLAXCAR FRANCE86235jb
KLAXCAR FRANCE86235jbx
KLAXCAR FRANCE86235x
KLAXCAR FRANCE86235z
KLAXCAR FRANCE86243x
KLAXCAR FRANCE86243z
KLAXCAR FRANCE86435jb
KLAXCAR FRANCE86435z
KLAXCAR FRANCE86443z
KLAXCAR FRANCE86551z
KLAXCAR FRANCE86555z
KLAXCAR FRANCE86569z
MAXGEAR78-0008
MAXGEAR78-0088
MAXGEAR78-0097
MAXGEAR78-0191
MAXGEAR78-0192
MOTAQUIPVBU472
MOTAQUIPVBU472X
ELTA AUTOMOTIVEEB6472TR
ELTA AUTOMOTIVELLB472
TRIFA01661-011
TRIFA01661-504
TRIFA01666-011
TRIFA11661
TRIFA11661-011
TRIFA1661
TRIFA1666
TRIFA21661
TRIFA21661-011
TRIFA41661
TRIFA41661-011
TRIFA51660
TRIFA51660-011
TRIFA51661-011
TRIFA6-1661
TRIFA61661-011
TRIFA61661501
TRIFA91661
TRIFA51660501
RINGR012
RINGR372
RINGR472
RINGR472EQ
RINGR472HD
RINGR472LL
RINGRU12
RINGRU472
RINGRU472EQ
RINGRU472LL
RINGRU972
RINGRW1072
RINGRW1272
RINGRW1372
RINGRW372
RINGRW4472
RINGRW772
RINGRW972
LUCASLLB012
LUCASLLB472
LUCASLLB472HD
LUCASLLB472LLP
LUCASLLB472LLPX2
LUCASLLB472P
LUCASLLB472PR
LUCASLLX472BL
LUCASLLX472BL50
LUCASLLX472BL50X2
LUCASLLX472BLX2
LUCASLLX472XLP
LUCASLLX472XLPX2
LUCASLLX472XLS
LUCASLLX472XLSX2
LUCASLLX472XLT
LUCASLLX472XLTX2
LUCASLLX472XLU
LUCASLLX472XLUX2
LUCASLLX472XLX2
LUCASLLX472XRT
KRAFT AUTOMOTIVE0805250
KRAFT AUTOMOTIVE0805290
PATRONPLH4-60/55
STELLOX99-39035-SX
TUNGSRAM12791
TUNGSRAM17120
TUNGSRAM17462
TUNGSRAM19682
TUNGSRAM19762
TUNGSRAM34454
TUNGSRAM35930
TUNGSRAM45039
TUNGSRAM50440
TUNGSRAM50440BU
TUNGSRAM50440LU_DPU
TUNGSRAM50440MPU
TUNGSRAM50440MU
TUNGSRAM50440SBU
TUNGSRAM50440SNU
TUNGSRAM50440SPU
TUNGSRAM50440U
TUNGSRAM73500
TUNGSRAM74153
TUNGSRAM79298
TUNGSRAM84489
TUNGSRAM88790
TUNGSRAM90901
TUNGSRAM91618
TUNGSRAM92752
TUNGSRAM93012268
TUNGSRAM93012336
TUNGSRAM93013070
TUNGSRAM93013292
TUNGSRAM93033325
TUNGSRAM93039913
TUNGSRAM93361
TUNGSRAM95396
TUNGSRAM97132
TUNGSRAM98241
TUNGSRAM98281
TUNGSRAM98714
TUNGSRAM98716
TUNGSRAM93012846
NEOLUX®N472
NEOLUX®N472-01B
NEOLUX®N472B
NEOLUX®N472B-SCB
NEOLUX®N472EL
NEOLUX®N472EL-HCB
NEOLUX®N472EL-SCB
NEOLUX®NHB12
CARTECHNIC000527
CARTECHNIC004815
CARTECHNIC005874
CARTECHNIC005997
STARLINE99.99.975
STARLINE99.99.992
LINDNER3002513
Pasuje do
Brak informacji

Przepraszamy, obecnie nie posiadamy informacji na temat dopasowania tego produktu.