Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

Pierścień uszczelniający, wał pośredni febi 09740
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Dostępny na zamówienie - zamów, potwierdzimy
dostępność (przybliżony czas 3-5 dni roboczych)

Produkt jest dostępny.
11,99 zł
Zapytanie o produkt prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]
lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer:
+48 33 48 633 48 Zapytaj o dostępność
FEBI BILSTEIN FEBI BILSTEIN
Opis
Pierścień uszczelniający, wał pośredni febi 09740
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentFEBI BILSTEIN
EAN4027816097402
Kod produktuFEBI BILSTEIN 09740
Szerokość [mm]7,0
Średnica wewnętrzna [mm]30,0
Średnica zewnętrzna [mm]40,0
MateriałFpm (fluor-kauczuk)/acm (poliakryl-kauczuk)
Ciężar [kg]0,008
Kody OEM
RENAULT77 00 619 236
RENAULT77 00 668 575
RENAULT77 00 719 273
RENAULT77 01 349 139
RENAULT77 01 349 625
RENAULT77 03 087 189
VICTOR REINZ81-15512-30
ELRING508.489
ELRING598.993
HUTCHINSON702622
FEBI BILSTEIN9740
SWAG60 90 9740
VAN HECKJA0118
PAYENNA5265
PAYENNF849
GOETZE50-305668-50
GOETZE50-306142-00
CORTECO12010673B
CORTECO12013859B
CORTECO12014403B
CORTECO19027628B
AJUSA15008100
ELWIS ROYAL8455582
SASIC1954011
FAI AutoPartsOS586
TOPRAN205 587
DPH94507
AKRON-MALÒ11796RDSI
AUTOMEGA190049310
BGAOS0302
STELLOX34-00009-SX
STELLOX34-00214-SX
STELLOX81-01038-SX
3RG80533
PROCODIS FRANCEBED017
OSSCA10981
WILMINK GROUPWG1009184
WILMINK GROUPWG1086471
WILMINK GROUPWG1183584
WILMINK GROUPWG1193279
WILMINK GROUPWG1222367
WILMINK GROUPWG1223179
WILMINK GROUPWG1224649
WILMINK GROUPWG1249866
WILMINK GROUPWG1737575
WILMINK GROUPWG1795812
GUARNITAUTO991035-8100
GUARNITAUTO992071-8300
Pasuje do