Producenci

AIRPRESS - 216 dostępnych produktów , 6 produktów dostępnych do 48h Producent sprzętu pneumatycznego, działający już na rynku od 1983 roku. W bogatej ofercie firmy Airpress znajdują się pistolety lakiernicze, sprężarki śrubowe, tlokowe a także narzędzia, instalacje pneumatyczne, osuszacze powietrza, filtry i mikrofiltry. Główną zaletą producenta Airpress jest wykonanie swoich towarów, dostosowując je do najwyższych standardów i norm, zachowując przy tym niskie koszty eksploatacyjne. Firma od ponad 20 lat cieszy się zaufaniem klientów w Polsce a także za granicą,
BIZOL - 1 dostępnych produktów , 1 produktów dostępnych do 48h

Najwyższe niemieckie standardy
Wszystkie nasze produkty powstają z najlepszych surowców i wykorzystują niemieckie umiejętności inżynierskie.

Szkolenie jest kluczem do naszego sukcesu
Oferujemy nasze doświadczenie w programach szkoleniowych, aby nasi partnerzy mogli przekształcić pasję w rzeczywiste wyniki, z korzyścią dla miłośników samochodów na całym świecie.

Zatwierdzony przez wszystkich głównych europejskich producentów samochodów
BIZOL posiada aprobaty wszystkich głównych europejskich producentów samochodów.

Bosch - 32543 dostępnych produktów , 13102 produktów dostępnych do 48h

Bosch to jeden z niekwestionowanych liderów branży motoryzacyjnej. Produkty tej marki charakteryzują się wysoką wydajnością, nowoczesnym designem i zastosowaniem sprawdzonych technologii. Pióra do wycieraczek Bosch są chętnie wybierane przez kierowców już od ponad 75 lat. Sprawdzają się w każdych warunkach pogodowych, a skuteczne usuwanie wody to przecież podstawa dobrej widoczności i bezpieczeństwa na drodze.

CALIFORNIA SCENTS - 15 dostępnych produktów , 8 produktów dostępnych do 48h California Scents jest wiodącym producentem i dystrybutorem odświeżaczy powietrza do użytku domowego i samochodowego. Firma jest dobrze znana ze swojej "mocy zapachów w małej puszce”. Produkcja odbywa się w słonecznej Kalifornii w USA, przy wykorzystaniu najwyższej jakości naturalnych składników.
Castrol - 234 dostępnych produktów , 78 produktów dostępnych do 48h


Castrol to jeden z czołowych producentów olejów silnikowych na świecie. Firma przyczynia się do rozwoju branży motoryzacyjnej już od ponad 100 lat i tworzy nowe produkty współpracując ze znanymi koncernami samochodowymi. Castrol oferuje sprawdzone oleje silnikowe, dostosowane do niemal każdego typu silnika.

Ceramizer - 11 dostępnych produktów , 7 produktów dostępnych do 48h

Firma Ceramizer od ponad 15 lat dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty do regeneracji i ochrony urządzeń, silników oraz wszystkich mechanizmów zużywanych w procesie tarcia. Rozwiązania firmy znajdują zastosowanie nie tylko w motoryzacji, ale również w transporcie i przemyśle. Chcąc podnosić poziom jakości produktów, Ceramizer słucha swoich klientów, reagując na ciągle zmieniające się zapotrzebowanie rynku.

Ctek - 71 dostępnych produktów , 1 produktów dostępnych do 48h

Ładowarki CTEK -  najwyższej jakości produkty Szwedzkiego producenta. Towar jest:

 • bezpieczny dla ludzi: proste w montażu, odporne na iskrzenie oraz zwarcie i odwrotną polaryzację, nie trzeba wyjmować akumulatora do ładowania.
 • bezpieczny dla pojazdów: regulują parametry ładowania, dzięki czemu nie stwarzają ryzyka uszkodzenia wyposażenia elektrycznego i elektronicznego pojazdu
 • w pełni automatyczne: mikrokomputer steruje całym procesem ładowania, dzięki czemu użytkownik nie musi niczego nadzorować, ani być ekspertem od akumulatorów
 • dobre dla akumulatora: wyposażone w unikatową funkcję odsiarczania, która pozwala na przywrócenie żywotności rozładowanym akumulatorom. Napięcie i natężenie prądu ładowania są komputerowo stabilizowane, co pozwala na wydłużenie czasu eksploatacji akumulatora (wahania parametrów ładowania są mniejsze od 2%, podczas gdy w tradycyjnych prostownikach sięgają nawet 400%).
 • wydajne: układ sterujący potrafi naładować akumulator w 100%, dzięki czemu nie występuje efekt stopniowego tracenia pojemności przez akumulator
 • wytrzymałe: odporne na wstrząsy i kurz (IP44), przystosowane do użycia na zewnątrz (IP65), pracują w temperaturach -20 do +50 st.C
 • produkty wysokiej jakości: w całości zaprojektowane i produkowane w Szwecji, są urządzeniami działającymi niezawodnie przez długie lata. 
EINPARTS AUTOMOTIVE - 207 dostępnych produktów , 47 produktów dostępnych do 48h Marka EinParts Automotive jest odpowiedzią na potrzeby rynku motoryzacyjnego w zakresie akcesoriów doposażeniowych oraz części eksploatacyjnych. Początki naszej firmy sięgają 2007 roku i związane są z pojawieniem się nowoczesnego oświetlenie typu LED i ksenon. Od tego właśnie czasu, stale udoskonalamy oferowane przez markę EinParts Automotive produkty, a także zwiększamy zakres asortymentu. Staramy się także stale podążać za nowymi trendami w branży motoryzacyjnej, wprowadzając innowacyjne rozwiązania do już oferowanych produktów. Każdego roku powiększamy przestrzeń magazynową oraz polepszamy systemy logistyczne. Wzbogaciliśmy się o kolejny magazyn i nowe laboratorium do testowania produktów.Oferowane do sprzedaży produkty to m.in. szeroko pojęte oświetlenie LED, oświetlenie ksenonowe, tradycyjne oświetlenie halogenowe, systemy parkowania, pióra wycieraczek, siłowniki gazowe. Chcemy aby produkty marki EinParts Automotive spełniały najwyższe standardy jakości wykonania, a jednocześnie były konkurencyjne cenowo a co za tym idzie dostępne dla szerokiej rzeszy użytkowników pojazdów mechanicznych. Poza typowo tuningowym asortymentem, oferowane towary są homologowane, budowane w oparciu o starannie dobrane podzespoły i co za tym idzie bezpieczne w użytkowaniu. Na każdym produkcie znajdują się kody EAN (Europejski Znak Towarowy). Sprzedaż akcesoriów i części motoryzacyjnych marki EinParts realizowana jest w kilkunastu krajach Europy i Afryki poprzez sieć naszych naszych partnerów biznesowych. Specjalnie dla naszych Dystrybutorów, stworzony został portal b2b – służący do realizacji zamówień hurtowych i kontaktu z nami. Z myślą o promocji marki i reklamie asortymentu w ofercie, każdego roku bierzemy udział w prestiżowych międzynarodowych targach motoryzacyjnych. Do tej pory uczestniczyliśmy między innymi w takich targach jak: Automechanika Frankfurt, Promotec Bolonia, Automechanika Birmingham. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą marki EinParts, a firmy zainteresowane dystrybucją do kontaktu z nami. Życzymy sukcesów w prowadzeniu biznesu.
Elf - 125 dostępnych produktów , 48 produktów dostępnych do 48h

ELF jest światowej klasy marką dostarczającą na rynek najwyższej jakości środki smarne. Od 1967 r. wykorzystuje nowe technologie, dzięki którym utrzymuje status najbardziej konkurencyjnej marki zaangażowanej na rzecz zrównoważonego rozwoju. ELF tworzy innowacyjne i wyspecjalizowane produkty,  które sprawią, że Twój samochód zawsze będzie w najlepszej kondycji.

EVERACTIVE - 10 dostępnych produktów

Marka everActive to najwyższej jakości produkty z dziedziny zasilania i oświetlenia. W dynamicznie poszerzającej się ofercie znajdują się akumulatory, ładowarki, baterie, latarki itp.

 

Produkty everActive to owoc 25-letniego doświadczenia najlepszych specjalistów w branży.

Wszystkie produkty są ściśle selekcjonowane, testowane i wielokrotnie doskonalone przed wprowadzeniem do sprzedaży, dzięki czemu należą do najbardziej niezawodnych na rynku.

 

Aktualnie sprzedaż produktów everActive w całej Polsce prowadzona jest w bardzo korzystnych, promocyjnych cenach.

Daj się pozytywnie zaskoczyć produktom tej marki!

FEBI BILSTEIN - 44204 dostępnych produktów , 21983 produktów dostępnych do 48h Febi Bilstein jest to jeden z najstarszych na świecie producentów i dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i użytkowych, sami siebie nazywają pionierami na rynku zamiennym. Swoją działalność rozpoczęli w 1844r i od tamtej pory Febi znany jest z doskonałej jakości, niezawodności i innowacji. Stale poszerzają swój asortyment, dlatego w tym momencie mogą zaprezentować ponad 37 000 części zamiennych i ta liczba stale rośnie. Febi jest częścią działającej na arenie międzynarodowej bilstein group, dzięki czemu części są dostępne na wszystkich rynkach.Przedsiębiorstwo w głównej mierze znane jest z tworzenia wysokiej jakości elementów układu hamulcowego oraz zawieszenia.  Febi zapewnia części zamiennie nie tylko do samochodów osobowych ale również do samochodów ciężarowych, autobusów, przyczep, naczep i samochodów dostawczych.Dla Febi „Made in Germany” to coś więcej niż sama informacja o miejscu produkcji, to ich duma i gwarancja jakości renomowanej marki.
FOLIATEC - 18 dostępnych produktów Wiodący producent farb, lakierów a także akcesoriów samochodowych na rynku niemieckim. Foliatec słynie z wysokiej jakości swoich produktów.  W latach 80 zasłynęła z produkcji folii do przyciemniania szyb, następnie poszerzyli asortyment o różnego rodzaju farby i akcesoria. Ogromną popularność Foliatec uzyskał dzięki zestawowi lakierów do zacisków hamulcowych. W tej chwili Foliatec stanowi uzupełnienie większości garaży.
General Electric - 64 dostępnych produktów , 3 produktów dostępnych do 48h

General Electric to jeden z wiodących producentów oświetlenia na świecie. W ofercie firmy znajdują się żarówki samochodowe 12V i 24V, produkowane na potrzeby zarówno rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Jakość produktów potwierdzają listy polecające od wielu znanych producentów samochodowych. GE nieustannie pracuje nad ulepszaniem oferowanych rozwiązań, przyczyniając się do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach.

Karcher - 13 dostępnych produktów

Kärcher – globalnie działająca niemiecka firma rodzinna z siedzibą w Winnenden. Firma słynie z produkcji systemów i urządzeń czyszczących, największą rozpoznawalność uzyskała dzięki urządzeniom wysokociśnieniowym. Ponad 50 000 punktów sprzedaży urządzeń na całym świecie zapewnia ciągłość dostaw i realizowanie potrzeb klientów.  Cechy charakterystyczne dla firmy Karcher to: innowacyjność, niezawodność, kompetencja.

Liqui Moly - 302 dostępnych produktów , 214 produktów dostępnych do 48h

LIQUI MOLY od 10 lat jest liderem sprzedaży olejów silnikowych. Specjalizuje się w produkcji wysokojakościowych dodatków do benzyny, oleju napędowego, a także olei silnikowych i płynu chłodniczego. Stosowanie tych produktów pozwala na utrzymanie samochodu w najlepszej kondycji technicznej, dzięki czemu czas eksploatacji naszego pojazdu znacznie się przedłuży.

Narva - 28 dostępnych produktów , 27 produktów dostępnych do 48h

W NARVA najważniejszą wartością jest zadowolenie klienta. Od ponad 65 lat firma przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa użytkowników dróg poprzez dostarczanie niezawodnych produktów w przystępnej cenie. Aby nie zawieść zaufania kierowców, żarówki opuszczające fabryki poddawane są rygorystycznym testom. Dzięki NARVA, wysokiej klasy oświetlenie samochodowe dostępne jest dla wszystkich.

Neolux - 130 dostępnych produktów , 38 produktów dostępnych do 48h

Firma OSRAM posiada w swojej ofercie także produkty dla kierowców szukających nieco tańszych zamienników żarówek znanych producentów, a jednocześnie oczekujących światła dobrej jakości.


Gama produktów Neolux to przede wszystkim wysokiej jakości żarówki reflektorowe na napięcie 12 V: H1, H3, H4, H7, HB3, HB4, na napięcie 24 V: H1, H3, H4 i H7 oraz off-roadowe: H1, H3, H4 i R2. Można tu też znaleźć produkty o podwyższonych parametrach takie jak Neolux Extra Light – wytwarzające do 50% więcej światła, Neolux Blue Light – o niebieskawym świetle i Neolux Long Life – o wydłużonej trwałości. Wszystkie żarówki produkowane są ściśle według niemieckich standardów jakości, zgodnie z ECE R-37, a dzięki ciągłemu monitoringowi standardów i procesów produkcyjnych, klienci otrzymują najwyższą jakość niemieckiej technologii. Wszystkie żarówki reflektorowe posiadają filtr UV – to bardzo ważna cecha, wyróżniająca je spośród innych tego typu produktów dostępnych na rynku.
W ofercie Neolux można znaleźć także szeroką gamę żarówek pomocniczych (m.in. W5W, C5W, H6W, T4W, P21/5W), a także zamienniki do stosowania we wnętrzu pojazdów – retrofity LED.

NOCO - 61 dostępnych produktów

Założona w 1914 roku firma NOCO projektuje i tworzy wysokiej jakości ładowarki do akumulatorów konsumenckich, rozruszniki i akumulatory, a także szeroką gamę akcesoriów. Dzięki tym światowej klasy ofertom NOCO skutecznie ustanowiło nowy standard w zakresie projektowania, wydajności i bezpieczeństwa oraz wprowadziło całkowicie nową generację produktów.

W 1914 roku w Cleveland w stanie Ohio Joseph Henry Nook, lokalny dystrybutor opon i akumulatorów, postanowił opracować produkt zapobiegający korozji akumulatorów. Po kilkuset różnych formułach, pan Nook rozpoczął komercyjną produkcję i dystrybucję pierwszego na świecie środka zapobiegającego korozji baterii, który nazwał NCP2. NCP2 to akronim od „produktu bez korozji”, który jest stosowany w „2 krokach”. Marka NCP2 szybko stała się powszechnie znana w każdym większym sklepie z akumulatorami i motoryzacją. Od ponad 100 lat marka NCP2 zapobiega korozji baterii w ponad miliardzie pojazdów i zastosowań na całym świecie.

NOCO mocno wierzy, że sukces napędza innowacyjność i dbałość o szczegóły. Wewnętrzne zespoły ds. projektowania przemysłowego, inżynierii mechanicznej i elektrycznej oraz zaawansowane zespoły testowe tylko zarysowują, jak głęboko sięga nasza innowacja. Od energooszczędnych obwodów i projektowania oprogramowania po zoptymalizowane operacje produkcyjne, zawsze ulepszamy i przenosimy rzeczy na wyższy poziom. W NOCO nie staramy się prześcignąć konkurencji – przesuwamy granice tego, co jest możliwe.

Osram - 711 dostępnych produktów , 397 produktów dostępnych do 48h


Dla OSRAM światło znajduje się w centrum zainteresowania już od ponad 100 lat. Firma działa globalnie i promuje rozwiązania odpowiedzialne społecznie i ekologicznie. Połowa samochodów osobowych opuszczających fabryki każdego roku jest wyposażona w żarówki marki OSRAM. Produkty OSRAM spełniają najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i wydajności.

Philips - 702 dostępnych produktów , 346 produktów dostępnych do 48h

Od 1914 r. Philips Automotive dostarcza najwyższej klasy żarówki, na potrzeby rynku pierwotnego i wtórnego. W trosce o bezpieczeństwo swoich klientów, firma opracowała wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak szkło kwarcowe UV oraz lampy ksenonowe. Philips oferuje szeroki asortyment żarówek samochodowych, zapewniając swoim klientom komfort i bezpieczeństwo.

SPARCO - 27 dostępnych produktów , 7 produktów dostępnych do 48h

Firma Sparco to włosk producent akcesoriów i wyposażenia do aut wyścigowych, rajdowych, szeroko znany w Formule 1, WRC, serii wyścigów NASCAR i nie tylko. Sparco wytwarza produkty dla niemal wszystkich dziedzin motor sportu. Słynie z jakości i bezpieczeństwa a produkują począwszy na ubraniach ognioodpornych przez fotele, kaski, systemy gaśnicze, pasy bezpieczeństwa.

Produkty to nie tylko jakość, precyzja wykonania, niebanalny design, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Testowaliśmy ruchome części fotelików i ich mechaniczne właściwości. Przeprowadziliśmy testy wypadkowe, by sprawdzić, czy spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Każdy fotelik samochodowy SPARCO posiada oryginalną pomarańczową etykietę homologacyjną R44 ECE.
 
TEC 2000 - 1 dostępnych produktów , 1 produktów dostępnych do 48h

Zespół TEC-2000 Limited ma długą historię w przemyśle petrochemicznym. Obejmuje ona wejście na w rynek w 1973 r. Wieloletnia praca pomogła w zbudowaniu nowej marki w branży, na światowym poziomie. Nowy produkt o nazwie TEC-2000 został wprowadzony na rynek w 1994 roku. Było to zupełnie nowe przedsięwzięcie i po raz pierwszy produkcja została zlokalizowana w Wielkiej Brytanii. Produkty są obecnie dostępne w Wielkiej Brytanii, Polsce, Szwajcarii, Niemczech, Chorwacji, Czechach, USA , Niemczech i Afryce.

Fabryka produkująca obecnie nasze produkty jest możliwa do zwiedzenia po uprzednim umówieniu się z wybranymi klientami. Wszystkie partie produkcyjne produktów są numerowane w celu zapewnienia identyfikowalności każdej wyprodukowanej puszki. Kontrola jakości wszystkich prac produkcyjnych jest przeprowadzana i regularnie rejestrowana podczas procesu produkcyjnego, , a próbki z poszczególnych partii są przechowywane.

Zespół

W naszej firmie kochamy samochody, motocykle i wszystko co ma silnik. Jazda jest dla nas nie tylko przemieszczaniem się, jest rozrywką, przyjemnością i daje poczucie wolności. To dlatego chcemy aby nasze maszyny były sprawne i bezawaryjne bez względu czy jest to najnowsze BMW M3, youngtimer czy customwy Troumph Benville. Wszystkie mają silnik o który chcemy dbać i chronić go przed nadmiernym zużyciem tak aby służył jak najdłużej.

Zdobyte doświadczenie, wiedza o materiałach i surowcach petrochemicznych w powiązaniu z pasją, pozwoliło nam stworzyć serię wyjątkowych preparatów. Istotą naszego produktu, jest to, że wykorzystuje on zaawansowane formuły z rynku petrochemicznego. Wszystkie nasze preparaty mają za zadanie poprawę parametrów pracy silnika, poprzez wyeliminowanie z niego czynników erozyjnych, takich które powodują: gromadzenie się osadów, nagarów, zanieczyszczeń zmniejszających

 

Jak działają produkty TEC-2000?

Wiemy jakich składników użyć, aby stworzyć wydajny i bezpieczny preparat do ochrony silnika.
Jesteśmy zdania, że jeżeli preparat lub rozwiązanie jest do wszystkiego, to jest do niczego i będzie pracowało w ograniczonym zakresie. Dlatego nasze preparaty są tworzone do specjalnie określonych działań.

 • Preparaty używane do konserwacji i dokładnego oczyszczania wtryskiwaczy w silnikach diesla i osobny preparat do silników benzynowych – TEC-2000 Fuel Injection Cleaner oraz TEC-2000 Diesel Injection Cleaner.
 • Preparat TEC-2000 Engine Flush – zaawansowany środek do czyszczenia wnętrza silnika z pozostałości przepracowanego oleju oraz osadów i pozostałych zanieczyszczeń znajdujących się w silniku, a przylegających do ścian bloku oraz korbowodów. Preparat stosuje się przy wymianie oleju.
 • TEC-2000 Oil Booster – rozwiązanie przeznaczone do wszystkich typów silnika, zmniejsza opory toczenia, dodatkowo smaruje elementy ruchome oraz wycisza cały układ. Dodawany do nowego oleju, w momencie wymiany lub krótko po serwisie.
 • Preparaty TEC-2000 System Cleaner – stworzony do „codziennej konserwacji” silnika, wtryskiwaczy i całego układu paliwowego. Pozwalają utrzymać silnik w doskonałej kondycji, podtrzymujący działanie preparatów TEC-2000 Injection Cleaner oraz TEC-2000 Engine Flush, który dodatkowo wiąże i eliminuje wodę z układu paliwowego. Preparaty bardzo łatwe w użyciu, wystarczy dodać je do zbiornika paliwa.

Oferowane przez nas produkty są na bardzo wysokim poziomie technologicznym i stanowią czołówkę rozwiązań petrochemicznych tego rodzaju na Świecie. Wciąż pracujemy nad ich udoskonaleniem, ponieważ, zarówno technika i technologia w produkcji silników, paliw, smarów oraz olejów ciągle się zmienia. Dlatego też nasze produkty również ewoluują tak, aby w jak najlepszy sposób współpracowały z najnowszą technologią obecną na rynku.

Więcej informacji jak działają poszczególne preparaty oraz instrukcje jak ich używać, znajdą Państwo w opisach produktowych.

Thule - 307 dostępnych produktów , 1 produktów dostępnych do 48h

Od 1942 r. szwedzka firma Thule dba o swoich klientów, dając im do dyspozycji niezawodne produkty do bezpiecznego transportu każdego ładunku. Thule wspiera pasjonatów, więc pragnie umożliwiać im spełniane marzeń. Bagażniki, uchwyty bagażowe oraz akcesoria Thule dopasowują się do indywidualnych wymagań użytkowników, dając im poczucie bezpieczeństwa i możliwość doskonałego spędzania czasu.

Tungsram - 248 dostępnych produktów , 35 produktów dostępnych do 48h

Historia marki Tungsram rozpoczęła się ponad 115 lat temu na Węgrzech. W 1903 r. firma opatentowała włókno wolframowe, które znacznie wydłużyło żywotność produkowanych żarówek. Od 1989 r. marka Tungsram stała się częścią koncernu General Electric.

Valeo - 25358 dostępnych produktów , 5897 produktów dostępnych do 48h

Valeo to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów osprzętu samochodowego