Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

LINKA SPRZ TRW GCC1928 FIAT PALIO 1.2 73KM 98-, 1.3JTD MJ 69KM 03-, 1.7TD 72KM 01-
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 4 szt.
Przewidywana dostawa: Wt, 09.06 - śr, 10.06 Produkt jest dostępny.

92,29 zł -48%
175,99 zł
92.29
Opis
LINKA SPRZ TRW GCC1928 FIAT PALIO 1.2 73KM 98-, 1.3JTD MJ 69KM 03-, 1.7TD 72KM 01-
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentTRW
EAN3322937260799
Kod produktuTRW GCC1928
Długość [mm]722
Kody OEM
FIAT0000046522369
FIAT46558766
FIAT46740888
FIAT0000046457545
FIAT46522370
FIAT0000046558765
FIAT0000082491002
SPIDAN442011
HELLA8AK 355 700-351
HELLA8AK 355 700-341
ATE24372805332
TEXTAR58006200
BENDIX422844B
FERODOFCC422844
FTEFKS09025
TRISCAN814015273
TRISCAN814015287
PEX50745
PEX50744
Pasuje do