Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

Alternator Valeo 437444
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 11 szt.
Przewidywana dostawa: Pon, 28.09 - Wt, 29.09 Produkt jest dostępny.

532,60 zł -26%
721,99 zł
532.6

Alternator Valeo 439481
Alternator Valeo 439481
Alternator Valeo 439481 Produkt dostępny 1 szt.
1 208,99 zł 801,35 zł
-34%

Opis
Valeo alternator - z kaucją 437444
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentValeo
EAN3276424374448
Kod produktuVALEO 437444
Nr OES03D903025J, SG9B057
Nr referencji437444
Napięcie [v]14
Prąd ładowania alternatora [a]90
Rodzaj mocowaniaMocowanie 4-punktowe
Pozycja / stopieńR 90
Kierunek obrotówZgodnie z ruchem wskazówek zegara
Koła pasoweZ kołem pasowym
Koła pasoweZ kołem pasowym wielorowkowym
Ilość żeber6
Ø koła pasowego [mm]50,5
Złącze / klemaBez złącza dla czujnika prędkości obrotowej
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaZe zintegrowanym regulatorem
Ciężar [kg]5,33
Kody OEM
AUDI03D903025H
AUDI03D903025HX
AUDI03D903025J
AUDI03D903025JX
AUDI3D903025H
AUDI3D903025HX
AUDI3D903025J
AUDI3D903025JX
SEAT03D903025H
SEAT03D903025HX
SEAT03D903025J
SEAT03D903025JX
SEAT3D903025H
SEAT3D903025HX
SEAT3D903025J
SEAT3D903025JX
SKODA03D903025H
SKODA03D903025HX
SKODA03D903025J
SKODA03D903025JX
SKODA3D903025H
SKODA3D903025HX
SKODA3D903025J
SKODA3D903025JX
VW03D903025H
VW03D903025HX
VW03D903025J
VW03D903025JX
VW3D903025H
VW3D903025HX
VW3D903025J
VW3D903025JX
HELLA8EL 012 426-471
HELLA8EL 012 426-761
HELLA8EL 738 006-001
HELLA8EL 738 129-001
HELLA8EL738006001
HELLA8EL738129001
HELLACA1755IR
LUCAS ELECTRICALLRA02794
LUCAS ELECTRICALLRA03178
VALEO439481
VALEO439482
VALEO747035
BOSCH0 986 048 891
BOSCH0 986 049 101
BOSCH986048891
BOSCH986049101
MAGNETI MARELLI063533250130
MAGNETI MARELLI63533250130
MAGNETI MARELLI944390903890
MAGNETI MARELLI944390904040
FRIESEN9090389
FRIESEN9090404
FARCOM111669
FARCOM111747
EDRDRA0021
EDRDRA0078
HOLGER CRISTIANSENCA1675IR
HOLGER CRISTIANSENCA1755IR
REMYDRA0021
REMYDRA0078
REMYRAA11132
ELSTOCK284911
ELSTOCK28-4911
ELSTOCK285790
ELSTOCK28-5790
HERTH+BUSS HEAVYPART32439481
BorgWarner (3K)305.554.090
BorgWarner (3K)305.560.070
BorgWarner (3K)305554090
BorgWarner (3K)305560070
DA SILVA010638
DA SILVA010717
DA SILVA011653
DA SILVA10638
DA SILVA10717
DA SILVA11653
DA SILVAA010638
DA SILVAA010717
DA SILVAA011653
DA SILVAJA011653
EUROTEC12048890
EUROTEC12049100
EUROTEC12090121
EUROTEC12090122
BLUE PRINTADV181110
CEVAM4654
CEVAM4655
ATL AutotechnikL 48 890
ATL AutotechnikL48890
HC-PARTSCA1675IR
HC-PARTSCA1755IR
DRI211325702
DRI211325902
CASCOCAL15208AS
CASCOCAL15208GS
CASCOCAL15371GS
SANDO2015208
SANDO2015371
UNIPOINTF042A0H122
AS-PLA3102
AS-PLA3102PR
AS-PLA3102VALEO
Pasuje do