Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

Valeo alternator - z kaucją 437444
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 6 szt.
Przewidywana dostawa: śr, 19.02 - Czw, 20.02 Produkt jest dostępny.

498,78 zł -27%
686,99 zł
498.78
Opis
Valeo alternator - z kaucją 437444
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentValeo
EAN3276424374448
Kod produktuVALEO 437444
Nr OES03D903025J, SG9B057
Nr referencji437444
Napięcie [v]14
Prąd ładowania alternatora [a]90
Rodzaj mocowaniaMocowanie 4-punktowe
Pozycja / stopieńR 90
Kierunek obrotówZgodnie z ruchem wskazówek zegara
Koła pasoweZ kołem pasowym
Koła pasoweZ kołem pasowym wielorowkowym
Ilość żeber6
Śr. koła pasowego [mm]50,5
Złącze / klemaBez złącza dla czujnika prędkości obrotowej
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniającaZe zintegrowanym regulatorem
Ciężar [kg]5,33
Kody OEM
AUDI03D903025H
AUDI03D903025HX
AUDI03D903025J
AUDI03D903025JX
AUDI3D903025H
AUDI3D903025HX
AUDI3D903025J
AUDI3D903025JX
SEAT03D903025H
SEAT03D903025HX
SEAT03D903025J
SEAT03D903025JX
SEAT3D903025H
SEAT3D903025HX
SEAT3D903025J
SEAT3D903025JX
SKODA03D903025H
SKODA03D903025HX
SKODA03D903025J
SKODA03D903025JX
SKODA3D903025H
SKODA3D903025HX
SKODA3D903025J
SKODA3D903025JX
VW03D903025H
VW03D903025HX
VW03D903025J
VW03D903025JX
VW3D903025H
VW3D903025HX
VW3D903025J
VW3D903025JX
VAG03D903025H
VAG03D903025HX
VAG03D903025J
VAG03D903025JX
VAG3D903025H
VAG3D903025HX
VAG3D903025J
VAG3D903025JX
HELLA8EL 738 006-001
HELLA8EL738006001
LUCAS ELECTRICALLRA03178
VALEO439481
VALEO747035
BOSCH0 986 048 891
BOSCH0 986 049 101
BOSCH986048891
BOSCH986049101
MAGNETI MARELLI063533250130
MAGNETI MARELLI63533250130
MAGNETI MARELLI944390903890
FRIESEN9090389
FARCOM111747
EDRDRA0078
HOLGER CRISTIANSENCA1675IR
REMYDRA0078
ELSTOCK28-5790
ELSTOCK285790
HERTH+BUSS HEAVYPART32439481
3K305.554.090
3K305554090
DA SILVA010638
DA SILVA011653
DA SILVA10638
DA SILVA11653
DA SILVAA010638
DA SILVAA011653
DA SILVAJA011653
EUROTEC12049100
EUROTEC12090122
BLUE PRINTADV181110
CEVAM4655
ATL AutotechnikL 48 890
ATL AutotechnikL48890
HC-PARTSCA1675IR
DRI211325902
CASCOCAL15208GS
SANDO2015208
UNIPOINTF042A0H122
Pasuje do