Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

CHŁODNICA OLEJU NISSENS 90696 FORD FOCUS 1,8TDCI 02-
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 12 szt.
Przewidywana dostawa: Czw, 04.06 - Pt, 05.06 Produkt jest dostępny.

220,02 zł -45%
400,99 zł
220.02

CHŁODNICA OLEJU NRF 31194
CHŁODNICA OLEJU NRF 31194
CHŁODNICA OLEJU NRF 31194 Produkt dostępny 18 szt.
428,99 zł 246,33 zł
-43%

CHŁODNICA OLEJU NRF 31193
CHŁODNICA OLEJU NRF 31193
CHŁODNICA OLEJU NRF 31193 Produkt dostępny 9 szt.
486,99 zł 320,47 zł
-34%

CHŁODNICA OLEJU NRF 31219
CHŁODNICA OLEJU NRF 31219
CHŁODNICA OLEJU NRF 31219 Produkt dostępny 8 szt.
271,99 zł 182,24 zł
-33%

Zobacz wszystkie
Chłodnica oleju NISSENS 90706
Chłodnica oleju NISSENS 90706
Chłodnica oleju NISSENS 90706 Produkt dostępny 20 szt.
468,99 zł 262,72 zł
-44%

Opis
CHŁODNICA OLEJU NISSENS 90696 FORD FOCUS 1,8TDCI 02-
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentNISSENS
EAN5707286362192
Kod produktuNISSENS 90696
Rodzaj chłodzeniaChłodzony cieczą
Rodzaj korpusuZ obudową
MateriałAluminium
Wymiary radiatora94 x 62 x 55 mm
Dla numeru oe1405017
Kody OEM
FORD1079204
FORD1119975
FORD1131886
FORD1144253
FORD1149418
FORD1212740
FORD1220545
FORD1306342
FORD1308727
FORD1405017
FORD1420678
FORD1420754
FORD1439290
FORD1447089
FORD1449823
FORD1S4Q6A642AB
FORD1S4Q6B624AB
FORD1S4Q6B624AC
FORD2M5Q-6B624-BD
FORD2M5Q6B624AC
FORD2M5Q6B624AD
FORD2M5Q6B624BB
FORD2M5Q6B624BC
FORDXS4Q6A642AC
FORDYS6Q6A642BA
VAN WEZEL18003598
AKS DASIS096014N
AKS DASIS096019N
AKS DASIS096029N
BEHR HELLA SERVICE8MO376701534
BEHR HELLA SERVICE8MO376761124
BEHR HELLA SERVICE8MO376797071
BEHR HELLA SERVICE8MO376797074
NRF31193
NRF31194
NRF31219
FRIGAIR07054001
AVA QUALITY COOLINGFD3598
AVA QUALITY COOLINGFD3598H
AVA QUALITY COOLINGFD3680
AVA QUALITY COOLINGFD3686H
MAHLECLC137000S
MAHLECLC191000S
MAHLECLC191001S
MAHLECLC8000S
JDEUS412M25
JDEUS412M30
KALE OTO RADYATÖR344555
KALE OTO RADYATÖR353345
OSSCA13488
OSSCA14484
OSSCA16043
Pasuje do