Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

CHŁODNICA OLEJU NRF 31174 PEUGEOT 207 06-
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 54 szt.
Przewidywana dostawa: Pon, 01.06 - Wt, 02.06 Produkt jest dostępny.

98,43 zł -33%
146,99 zł
98.43

Chłodnica oleju, olej silnikowy NISSENS 90703
Chłodnica oleju, olej silnikowy NISSENS 90703
363,99 zł 274,59 zł
-25%

CHŁODNICA OLEJU NISSENS 90670 PEUGEOT 207 06-
CHŁODNICA OLEJU NISSENS 90670 PEUGEOT 207 06-
272,99 zł 187,16 zł
-31%

OIL COOLER
OIL COOLER
OIL COOLER Produkt dostępny 6 szt.
183,99 zł 144,26 zł
-22%

Zobacz wszystkie
Opis
CHŁODNICA OLEJU NRF 31174 PEUGEOT 207 06-
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentNRF
EAN8718042116079
Kod produktuNRF 31174
Rodzaj chłodzeniaChłodzony powietrzem
Grubość [mm]42
Szerokość [mm]65
Wysokość [mm]95
Ilość żeber12
Kody OEM
CITROËN1103K2
FORD1145941
FORD1145954
FORD1359937
FORD1474845
FORD1489124
FORD1703252
FORD2S6Q6A642AA
FORD7M5Q6L625AC
FORDAV2Q6L625AA
PEUGEOT1103K2
VOLVO30711522
HELLA8MO376797101
VAN WEZEL40003396
FEBI BILSTEIN100544
NISSENS90670
FRIGAIR07034002
AVA QUALITY COOLINGPE3396
JDEUS421M50A
THERMOTECD4P001TT
AUTOGAMMA107882
Pasuje do