Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

CHŁODNICA OLEJU NRF 31333 CITROEN C4 PICASSO 04-
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 24 szt.
Przewidywana dostawa: Pon, 01.06 - Wt, 02.06 Produkt jest dostępny.

157,08 zł -33%
233,99 zł
157.08

CHŁODNICA OLEJU NRF 31218
CHŁODNICA OLEJU NRF 31218
CHŁODNICA OLEJU NRF 31218 Produkt dostępny 4 szt.
424,99 zł 271,82 zł
-36%

Chłodnica oleju FEBI 100545
Chłodnica oleju FEBI 100545
Chłodnica oleju FEBI 100545 Produkt dostępny 22 szt.
193,99 zł 152,39 zł
-21%


Zobacz wszystkie
Opis
CHŁODNICA OLEJU NRF 31333 CITROEN C4 PICASSO 04-
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentNRF
EAN8718042183613
Kod produktuNRF 31333
Rodzaj chłodzeniaChłodzony cieczą
MateriałAluminium
Grubość [mm]50
Szerokość [mm]62
Wysokość [mm]94
Ilość żeber15
Jakość/klasaEasy fit
Kody OEM
CITROËN1103L1
CITROËN1103P0
FORD1254386
FORD1313808
FORD1362743
FORD1473368
FORD1486112
FORD1516998
FORD1685820
FORD3M5Q6A642AA
FORD3M5Q6L625AB
FORD3M5Q6L625AC
FORD3M5Q6L625AD
FORD3M5Q6L625AE
FORDAV6Q6L625AA
MAZDAY64214700
MITSUBISHIMN982517
PEUGEOT1103L1
PEUGEOT1103P0
HELLA8MO376701514
AKS DASIS066004N
MINI114275805976
MINI11427805977
NISSENS90717
4SEASONS806003
FRIGAIR07034004
AVA QUALITY COOLINGCN3309
JDEUS407M58A
JDEUSM4070580
JDEUSM4070581
Pasuje do