Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

Valeo sprezarka klimatyzacji 813131
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 2 szt.
Przewidywana dostawa: Wt, 09.06 - śr, 10.06 Produkt jest dostępny.

1 309,92 zł -57%
3 019,99 zł
1309.92

Valeo sprezarka klimatyzacji - regenerowana 813631
Valeo sprezarka klimatyzacji - regenerowana 813631
Valeo sprezarka klimatyzacji - regenerowana 813631 Dostępny na zamówienie - zamów, potwierdzimy
2 163,99 zł

SPRĘŻARKA KLIM NRF 32744 RENAULT CLIO 05-
SPRĘŻARKA KLIM NRF 32744 RENAULT CLIO 05-
1 651,99 zł 1 065,24 zł
-36%


Zobacz wszystkie
Kompresor, klimatyzacja NISSENS 89372
Kompresor, klimatyzacja NISSENS 89372
Kompresor, klimatyzacja NISSENS 89372 Produkt dostępny 13 szt.
2 576,99 zł 1 260,46 zł
-51%

Opis
Valeo sprezarka klimatyzacji 813131
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentValeo
EAN3276428131313
Kod produktuVALEO 813131
Nr OES8200365787, 8200600122, 8200651251, 8200866437, 8200953359, 2763000Q3D, 7711497298
Nr referencji813131
Ograniczenia producentaSanden
Id kompresoraSd6v12
Czynnik chłodniczyR 134a
Napięcie [v]12
Pojemność [ml]140
Ø koła pasowego [mm]125
Ilość żeber6
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2Z olejem kompresorowym pag
Olej do sprężarkiPag 46
Ciężar [kg]5,64
Kody OEM
NISSAN27630-00Q3D
NISSAN2763000Q3D
RENAULT7711497298
RENAULT8200365787
RENAULT8200600122
RENAULT8200651251
RENAULT8200866437
RENAULT8200953359
VALEO813631
MAHLE FILTERACP 361 000S
MAHLE FILTERACP361000S
DENSODCP23054
DELPHITSP0155491
BEHR HELLA SERVICE8FK 351 316-921
BEHR HELLA SERVICE8FK351316421
BEHR HELLA SERVICE8FK351316921
LUCASACP325
RENAULT (DFAC)7711497298
Pasuje do