Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

U.7X11/14,4X9,5 ZAWOROWE
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 252 szt.
Przewidywana dostawa: Pon, 01.06 - Wt, 02.06 Produkt jest dostępny.

1,48 zł -51%
2,99 zł
1.48

U.7X11,1/16X10 FPM ZAWOROWE
U.7X11,1/16X10    FPM ZAWOROWE
U.7X11,1/16X10 FPM ZAWOROWE Produkt dostępny 182 szt.
12,99 zł 10,22 zł
-21%

USZCZELNIACZE ZAWOROWE
USZCZELNIACZE ZAWOROWE
USZCZELNIACZE ZAWOROWE Produkt dostępny 21 szt.
2,99 zł 1,86 zł
-38%

USZCZELNIACZ ZAWOROW OPEL 6MM
USZCZELNIACZ ZAWOROW OPEL 6MM
USZCZELNIACZ ZAWOROW OPEL 6MM Produkt dostępny 7 szt.
1,99 zł 1,48 zł
-26%

Zobacz wszystkie
USZCZELNIACZ ZAWOROWY FIESTA
USZCZELNIACZ ZAWOROWY FIESTA
USZCZELNIACZ ZAWOROWY FIESTA Dostępny na zamówienie - zamów, potwierdzimy
4,99 zł

U.8X12/15,2X9,5 ACM ZAWOROWE
U.8X12/15,2X9,5   ACM ZAWOROWE
U.8X12/15,2X9,5 ACM ZAWOROWE Produkt dostępny 67 szt.
2,99 zł 1,32 zł
-56%

Uszczelniacz, trzonek zaworu FEBI 06446
Uszczelniacz, trzonek zaworu FEBI 06446
Uszczelniacz, trzonek zaworu FEBI 06446 Produkt dostępny 56 szt.
1,99 zł 1,48 zł
-26%

Uszczelniacz, trzonek zaworu ELRING 586693
Uszczelniacz, trzonek zaworu ELRING 586693
Uszczelniacz, trzonek zaworu ELRING 586693 Produkt dostępny 248 szt.
5,99 zł 2,80 zł
-53%

Uszczelniacz, trzonek zaworu ELRING 766615
Uszczelniacz, trzonek zaworu ELRING 766615
Uszczelniacz, trzonek zaworu ELRING 766615 Produkt dostępny 100 szt.
2,99 zł 1,67 zł
-44%

Opis
U.7X11/14,4X9,5 ZAWOROWE
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentCORTECO
EAN3358960158789
Kod produktuCORTECO 12015878
Średnica wewnętrzna 1 [mm]7
Średnica zewnętrzna 1 [mm]11
Średnica zewnętrzna 2 [mm]14,4
Wysokość 1 [mm]9,5
MateriałFpm (fluor-kauczuk)
Kody OEM
FORD6166533
FORD88VM6571BB
MAN51049020034
MAZDA1E0310155
MAZDAF40117155
VICTOR REINZ122823801
VICTOR REINZ122823802
VICTOR REINZ702823800
VICTOR REINZ70-28238-00
ELRING026.640
ELRING766.615
FEBI BILSTEIN06446
SWAG99906446
GLASER76652
GLASER92470
PAYENHR655
GOETZE5030691150
AJUSA12002300
FAI AutoPartsVSK455
SPESSO634448100
ORIGINAL IMPERIUM31206
GOETZE ENGINE5030691150
Pasuje do