Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

U.8X10,8/13X9,8 TFE ZAWOROWE
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 79 szt.
Przewidywana dostawa: Pon, 01.06 - Wt, 02.06 Produkt jest dostępny.

12,39 zł -44%
21,99 zł
12.39

U.8X10,8/14,2X10 FPM ZAWOROWE
U.8X10,8/14,2X10  FPM ZAWOROWE
U.8X10,8/14,2X10 FPM ZAWOROWE Produkt dostępny 146 szt.
8,99 zł 7,07 zł
-21%

Opis
U.8X10,8/13X9,8 TFE ZAWOROWE
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentCORTECO
EAN3358960061423
Kod produktuCORTECO 12006142
Średnica wewnętrzna [mm]8
Średnica zewnętrzna 1 [mm]10,8
Średnica zewnętrzna 2 [mm]13
Wysokość 1 [mm]10
MateriałPtfe (polytetrafluorethylen)
Kody OEM
FIAT5924103
FIAT7546719
FIAT7663855
FIAT76638550
LANCIA46119051
VICTOR REINZ122306201
VICTOR REINZ702306200
FERRARI119766
GOETZE5031918500
SPESSO627357400
ORIGINAL IMPERIUM27226
GOETZE ENGINE5031918500
Pasuje do