Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

U.8X13X6/10,2 FPM ZAWOROWE
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 67 szt.
Przewidywana dostawa: Pon, 01.06 - Wt, 02.06 Produkt jest dostępny.

6,80 zł -38%
10,99 zł
6.8

U.8X13X6/9,8 FPM ZAWOROWE
U.8X13X6/9,8      FPM ZAWOROWE
U.8X13X6/9,8 FPM ZAWOROWE Produkt dostępny 49 szt.
14,99 zł 8,55 zł
-43%

U.8X13X6,25/10,05 FPM ZAWOROWE
U.8X13X6,25/10,05 FPM ZAWOROWE
U.8X13X6,25/10,05 FPM ZAWOROWE Produkt dostępny 17 szt.
7,99 zł 4,99 zł
-38%

Uszczelniacz, trzonek zaworu ELRING 010250
Uszczelniacz, trzonek zaworu ELRING 010250
16,99 zł 7,71 zł
-55%

Zobacz wszystkie
Opis
U.8X13X6/10,2 FPM ZAWOROWE
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentCORTECO
EAN3358960076472
Kod produktuCORTECO 19025696
Średnica wewnętrzna 1 [mm]8
Średnica zewnętrzna 1 [mm]13
Wysokość 1 [mm]6
Wysokość 2 [mm]10,2
MateriałFpm (fluor-kauczuk)
Kody OEM
DAIHATSU9091302073
TOYOTA9091302057
TOYOTA9091302073
TOYOTA9091302094
TOYOTA9091302098
TOYOTA9091302117
VICTOR REINZ125320401
VICTOR REINZ70-53204-00
ELRING010250
PAYENKJ466
AJUSA12003000
Pasuje do