Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

Uszczelniacz, trzonek zaworu GOETM 50-319312-00
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Brak w magazynie Brak w magazynie

3,15 zł -37%
4,99 zł
Zapytanie o produkt prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]
Zapytaj o dostępność

U.12X16/20X15 ACM ZAWOROWE
U.12X16/20X15     ACM ZAWOROWE
U.12X16/20X15 ACM ZAWOROWE Produkt dostępny 89 szt.
4,99 zł 2,88 zł
-42%

Uszczelniacz, trzonek zaworu FEBI 08969
Uszczelniacz, trzonek zaworu FEBI 08969
Uszczelniacz, trzonek zaworu FEBI 08969 Produkt dostępny 56 szt.
2,99 zł 1,67 zł
-44%

Uszczelniacz, trzonek zaworu FEBI 04334
Uszczelniacz, trzonek zaworu FEBI 04334
Uszczelniacz, trzonek zaworu FEBI 04334 Produkt dostępny 1 szt.
4,99 zł 3,75 zł
-25%

Zobacz wszystkie
U.12X16/20X15 FPM ZAWOROWE
U.12X16/20X15     FPM ZAWOROWE
U.12X16/20X15 FPM ZAWOROWE Produkt dostępny 2 szt.
6,99 zł 3,83 zł
-45%

Uszczelniacz, trzonek zaworu ELRING 277338
Uszczelniacz, trzonek zaworu ELRING 277338
3,99 zł 2,83 zł
-29%

Uszczelniacz, trzonek zaworu FEBI 08752
Uszczelniacz, trzonek zaworu FEBI 08752
Uszczelniacz, trzonek zaworu FEBI 08752 Produkt dostępny 34 szt.
24,99 zł 19,10 zł
-24%

Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentGOETZE
EAN613313194795
Kod produktuGOETZE 50-319312-00
Wysokość [mm]15
MateriałFpm (fluor-kauczuk)
Średnica zewnętrzna [mm]20
Rodzaj uszczelnienia promieniowego wału860n
Średnica wewnętrzna 1 [mm]12
Średnica wewnętrzna 2 [mm]16
Kody OEM
MAN51049020015
MAN51049020022
MAN51049020023
MAN51049020028
MERCEDES-BENZ4220530096
MERCEDES-BENZ4220530196
MERCEDES-BENZ4220530296
MERCEDES-BENZ4420530196
SAVIEM5000284080
VICTOR REINZ70-20315-20
VICTOR REINZ70-23096-10
VICTOR REINZ70-24312-00
VICTOR REINZ70-24312-10
ELRING193.658
ELRING391.190
ELRING562.298
GLASERP76542-00
GLASERP76548-00
GLASERP76548-10
GLASERP76944-00
PAYENHR774
PAYENPA6102
CORTECO12012435
CORTECO12014524
CORTECO12014525
AJUSA12016900
Pasuje do
Brak informacji

Przepraszamy, obecnie nie posiadamy informacji na temat dopasowania tego produktu.