Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

Zestaw uszczelek, pokrywa głowicy cylindra febi 34798
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 12 szt.
Przewidywana dostawa: Pt, 28.02 - Pon, 02.03 Produkt jest dostępny.

180,99 zł
180.99
FEBI BILSTEIN FEBI BILSTEIN
Opis
Zestaw uszczelek, pokrywa głowicy cylindra febi 34798
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentFEBI BILSTEIN
EAN4027816347989
Kod produktuFEBI BILSTEIN 34798
Parzyste numery artykułów34799
MateriałAcm (poliakryl-kauczuk)
MateriałNbr (nitril-butadien-kauczuk)
Strona zabudowyZ prawej
Ciężar [kg]0,325
Kody OEM
BMW11 12 7 501 588
BMW11 12 7 502 482
BMW11 12 7 511 582
BMW11 12 7 513 194
BMW11 12 7 568 838
VICTOR REINZ15-37331-01
ELRING122.682
ELRING632.070
ELRING725.250
ELRING725.330
SWAG20 93 4798
GLASERV38081-00
VAN HECKPX1075
PAYENHM5296
GOETZE24-30397-00/0
CORTECO440436P
AJUSA11103900
ELWIS ROYAL9115430
FAI AutoPartsRC1940S
MAHLEVS50544SR
TOPRAN501 917
DPH115470
BGARC6578
PATRONPG1-6041
OSSCA23998
OSSCA25824
WILMINK GROUPWG1006597
WILMINK GROUPWG1103264
WILMINK GROUPWG1181223
WILMINK GROUPWG1188922
WILMINK GROUPWG1194496
WILMINK GROUPWG1428048
WILMINK GROUPWG1428049
WILMINK GROUPWG1450430
WILMINK GROUPWG1754862
WILMINK GROUPWG1805416
WILMINK GROUPWG1836512
BBR Automotive001-10-19738
BBR Automotive001-10-24257
WXQP210389
Pasuje do
Zamienniki