Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

Valeo intercooler 817941
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 1 szt.
Przewidywana dostawa: Pt, 05.06 - Pon, 08.06 Produkt jest dostępny.

431,20 zł -21%
547,99 zł
431.2

CHŁODNICA POWIETRZA NRF 30097
CHŁODNICA POWIETRZA NRF 30097
CHŁODNICA POWIETRZA NRF 30097 Produkt dostępny 2 szt.
577,99 zł 392,04 zł
-32%


Opis
Valeo intercooler 817941
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentValeo
EAN3276428179414
Kod produktuVALEO 817941
Nr OES8ML376727531, 93817393, 93822907, 93822907, 9381739, 938811169
Nr referencji817941
Głębokość siatki chłodnicy [mm]60
Długość siatki chłodnicy [mm]215
Wysokość [mm]630
Dolot - ø [mm]60
Wylot - ø [mm]50
Rodzaj chłodzeniaChłodzony powietrzem
MateriałAluminium
Ciężar [kg]5,89
Kody OEM
IVECO93817393
IVECO93817422
IVECO93822907
IVECO93822907,9381739
IVECO938229079381739
IVECO938811169
SCANIA8ML376727531
HELLA8ML 376 727-531
HELLA8ML376727531
VAN WEZEL28004021
MAGNETI MARELLI351319202590
MAGNETI MARELLI351319202593
BEHR HELLA SERVICE8ML 376 727-531
BEHR HELLA SERVICE8ML376727531
NISSENS96857
SERCK-MARSTON6284021
NRF30078
NRF30097
NRF30410
FRIGAIR07043001
FRIGAIR7043001
AVA QUALITY COOLINGIV4030
Pasuje do