Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

Uszczelka, rura wylotowa BOSAL 256-642
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 8 szt.
Przewidywana dostawa: śr, 23.09 - Czw, 24.09 Produkt jest dostępny.

4,31 zł -28%
5,99 zł
4.31

Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentBOSAL
EAN3351642566421
Kod produktuBOSAL 256-642
Kody OEM
FORD1630835
FORD6120664
FORD6134624
FORD6163389
FORD6645622
ISUZU8942002540
ISUZU8970115710
ISUZU8970927880
ISUZU94200254
ISUZU97011571
ISUZU94329531
EBERSPÄCHER04184901
ROMAXFO01001
TIMAXFDG15
TIMAXFDG23
USNP170
ESTEEU94247
HAVAMU94247
HJS83156160
Pasuje do
Brak informacji

Przepraszamy, obecnie nie posiadamy informacji na temat dopasowania tego produktu.