Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

Czujnik prędkości obrotowej i polożenia VALEO 254101
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 6 szt.
Przewidywana dostawa: Wt, 09.06 - śr, 10.06 Produkt jest dostępny.

162,15 zł -31%
233,99 zł
162.15

BOSCH Czujnik wału korbowego, 0 261 210 178
BOSCH Czujnik wału korbowego, 0 261 210 178
287,99 zł 142,75 zł
-50%

IMPULSATOR T4 T5 3.2 V6 03-
IMPULSATOR T4 T5 3.2 V6 03-
IMPULSATOR T4 T5 3.2 V6 03- Produkt dostępny 1 szt.
139,99 zł

Generator impulsów, wał korbowy DELPHI SS11065
Generator impulsów, wał korbowy DELPHI SS11065
170,99 zł 100,73 zł
-41%

Zobacz wszystkie

Generator impulsów, wał korbowy FEBI 32088
Generator impulsów, wał korbowy FEBI 32088
414,99 zł 326,63 zł
-21%

Opis
Czujnik prędkości obrotowej i polożenia VALEO 254101
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentValeo
EAN3276422541019
Kod produktuVALEO 254101
Rodzaj czujnikaCzujnik indukcyjny
Ilość biegunów3
Napięcie [v]12
Kształt obudowy wtyczkiWersja d
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2Z przewodem
Opór [ohm]900
Ciężar [kg]0,09
Kody OEM
AUDI021906433E
AUDI021957147
AUDI022957147A
AUDI078906433B
AUDI21906433E
AUDI21957147
AUDI22957147A
AUDI78906433B
PORSCHE955 606 147 00
PORSCHE955 606 433 00
PORSCHE95560614700
PORSCHE95560643300
SEAT021906433E
SEAT021957147
SEAT022957147A
SEAT078906433B
SEAT21906433E
SEAT21957147
SEAT22957147A
SEAT78906433B
SKODA021906433E
SKODA021957147
SKODA022957147A
SKODA078906433B
SKODA21906433E
SKODA21957147
SKODA22957147A
SKODA78906433B
VW021906433E
VW021957147
VW022957147A
VW078906433B
VW21906433E
VW21957147
VW22957147A
VW78906433B
HELLA6PU 009 146-331
HELLA6PU 009 153-561
HELLA6PU 009 163-561
HELLA6PU009146331
HELLA6PU009153561
HELLA6PU009163561
NGK81172
LUCAS ELECTRICALSEB1375
LUCAS ELECTRICALSEB443
BOSCH0 261 210 178
BOSCH0 261 210 179
BOSCH261210178
BOSCH261210179
BREMI60190
BREMI60436
MAGNETI MARELLI64848096010
QUINTON HAZELLXREV389
FACET1.953.205
FACET1.953.320
FACET1953205
FACET1953320
FACET9.0205
FACET9.032
FACET9.0320
FACET90205
FACET9032
FACET90320
FEBI BILSTEIN109422
SWAG33 10 0499
SWAG33100499
TRISCAN885529106
TRISCAN885529141
DELPHISS11065
METZGER902053
METZGER902106
OPTIMAL07-S047
OPTIMAL07-S084
OPTIMAL7S047
OPTIMAL7S084
MAPCO82806
MEYLE114 810 0005
MEYLE1148100005
VEMOV10-72-0907
VEMOV10-72-0942
VEMOV10-72-1321
VEMOV10720907
VEMOV10720942
VEMOV10721321
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.17.037
TRUCKTEC AUTOMOTIVE717037
EFI AUTOMOTIVE303049
CALORSTAT by VernetCS0198
CALORSTAT by VernetCS0216
ERA550124
ERA550124A
ERA550505
FAE79055
FAE79199
MEAT & DORIA87181
SEIMCP226
SEIMCP75
INTERMOTOR18882
INTERMOTORCS1117
INTERMOTORCS1443
INTERMOTOREPS131
INTERMOTORLCS166
SIDAT83,351
SIDAT83.024
SIDAT83024
SIDAT83351
AUTEX903048
AUTOMEGA150034910
HOFFER87406
ANGLI17179
MAXGEAR24-0226
MAXGEAR240226
MOTAQUIPLVRC395
MOBILETRONCS-E022
MOBILETRONCSE022
MOBILETRONPE40015
AUTLOGAS4336
AUTLOGAS4373
EFI Automotive303186
Pasuje do