Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

Valeo koło pasowe alternatora ze sprzęgiełkiem 588049
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 24 szt.
Przewidywana dostawa: Pon, 23.09 - Wt, 24.09 Produkt jest dostępny.

115,13 zł -41%
195,99 zł
115.13
Opis
Valeo koło pasowe alternatora ze sprzęgiełkiem 588049
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentValeo
EAN3276425880498
Kod produktuVALEO 588049
Nr OES6421500360
Nr referencji588049
Średnica [mm]50
Szerokość [mm]49,3
Wymiar gwintuM16
Ilość żeber7
Głębokość [mm]14,4
Otwór o śr [mm]17
Kształt łba śruby / nakrętkiTorx
Kierunek obrotówZgodnie z ruchem wskazówek zegara
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2Wymagane narzędzie specjalne do montażu
Ciężar [kg]0,474
Kody OEM
CHRYSLER04801250AA
CHRYSLER04801250AB
CHRYSLER04801250AC
CHRYSLER04801250AD
CHRYSLER4801250AA
CHRYSLER4801250AB
CHRYSLER4801250AC
CHRYSLER4801250AD
MERCEDES-BENZ6421500360
MERCEDES-BENZ6421500660
MERCEDES-BENZA6421540202
MERCEDES-BENZA6421540402
RUVILLE55196
GATESOAP7086
DAYCOALP2389
SKFVKM 03823
SKFVKM03823
FEBI BILSTEIN29709
SNRGA751.16
SNRGA75116
INA535014010
INAF-239808
INAF-239808.01
INAF-239808.02
INAF-239808.03
INAF-239808.04
INAF-239808.05
INAF-239808.06
INAF-239808.07
INAF-239808.08
INAF-239808.09
INAF239808
INAF23980801
INAF23980802
INAF23980803
INAF23980804
INAF23980805
INAF23980806
INAF23980807
INAF23980808
INAF23980809
BREDA LORETTCR 4030
BREDA LORETTCR4030
AUTEX654418
CASCOCCP90212
GEBE3 5374 1
GEBE353741
Pasuje do