Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

Pasek klinowy conti avx10x935
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Dostępny na zamówienie - zamów, potwierdzimy
dostępność (przybliżony czas 3-5 dni roboczych)

Produkt jest dostępny.
14,53 zł -34%
21,99 zł
Zapytanie o produkt prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]
lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer:
+48 33 48 633 48 Zapytaj o dostępność
CONTITECH CONTITECH
Opis
Pasek klinowy conti avx10x935
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentCONTITECH
EAN4010858781613
Kod produktuCONTITECH AVX10X935
Ciężar [kg]0,073
Kody OEM
BERLIET0023223161
COMMERP103652
DAF0482544
DAFLBU5146
FIAT4229143
FIAT7617420
HONDA311106570100
HONDA3111106340030
HONDA56992-692-004
HONDA56992-692-0040
HONDA56992-692-013
HONDA56992-692-0130
HONDA56992-PP5-E01
HONDA56992-PP5-E02
IVECO99454341
KÄSSBOHRER4765865100
LADA2101-1308020
LADA2101-1308026
MERCEDES-BENZ0029970892
MERCEDES-BENZ0069973292
MERCEDES-BENZ69973292
MERCEDES-BENZA0029970892
MERCEDES-BENZA0069973292
MITSUBISHIMD007528
MITSUBISHIMD007628
MITSUBISHIMD009060
MITSUBISHIMD021663
MITSUBISHIMD025826
MITSUBISHIMD026572
MITSUBISHIMD027458
NISSAN11720-06E06
NISSAN11720-08E06
NISSAN11720-08E07
NISSAN11720-30W00
NISSAN11720-80W00
NISSAN11720-80W10
NISSAN11950-08E05
NISSAN11950-08E15
OPEL1340730
OPEL1340734
OPEL90352928
OPEL90409800
PEUGEOT575012
ROVER13H924
ROVERGCB10937
ROVERGFB272
ROVERGFB60937
ROVERGFB701
ROVERTKC2802
TALBOT1238562
TOYOTA90916-02070
VAUXHALL1340730
VAUXHALL1340734
VAUXHALL6315516
VAUXHALL90352928
VAUXHALL90409800
VAUXHALL91039703
VAUXHALL91056226
VOLVO185002
VOLVO3244272
VOLVO950809
VOLVO960284
VOLVO973538
VOLVO979277
BOSCH1987947689
BOSCH1987947700
GATES6265ESC
DAYCO10A0935C
VEYANCE10AV0937
HUTCHINSONAV10925(La935)
HUTCHINSONAV10925
OPTIBELTAVX10x935
QUINTON HAZELLQBA937
ROULUNDS RUBBER1A0935
Pasuje do
Zamienniki
PASEK KLINOWY
PASEK KLINOWY
16,99 zł 10,63 zł
-37%
PASEK KLINOWY
PASEK KLINOWY
17,99 zł 11,15 zł
-38%
PASEK KLINOWY
PASEK KLINOWY
17,99 zł 13,99 zł
-22%