Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowego rabatu na wszystko.

Historia wyszukiwania

Żarówki halogenowe

Uwaga

Drodzy klienci w dniach 20-24 listopada 2019 Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne, w związku z czym nie będą realizowane również zamówienia. Wracamy do Was w Poniedziałek 25 listopada 2019. Za wyrozumiałość dziękujemy!

Dear customers on 20-24 November 2019 Customer Service will be closed, orders will not be processed then. We are coming back to you on Monday, 24/11/2019. Thank you for your understanding

Filtrowanie i sortowanie
Filtrowanie
Sortowanie

W czym możemy pomóc?

Kontakt z doradcą


 +48 33 48 633 48

Żarówki halogenowe

Żarówki halogenowe to najpopularniejszy obecnie rodzaj żarówek stosowanych w samochodach. Charakteryzują się tym, że świecą znacznie dłużej od starszego typu żarówek żarnikowych, a moc świecenia jest niemal niezmienna przez cały okres żywotności. W zależności od producenta oraz modelu żarówki halogenowe emitują różną ilość światła i mają różną trwałość. Nowoczesne halogeny są na tyle powszechne, że można je kupić w każdym sklepie z artykułami motoryzacyjnymi, najtańsze modele oscylują w granicach kilkunastu złotych. Najpopularniejsze firmy, oferujące żarówki halogenowe, które słyną z niezawodności i solidności to Osram, Philips, Tungsram, Nerva oraz Neolux.