Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowego rabatu na wszystko.

Historia wyszukiwania

HB4

Uwaga

Drodzy klienci w dniach 20-24 listopada 2019 Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne, w związku z czym nie będą realizowane również zamówienia. Wracamy do Was w Poniedziałek 25 listopada 2019. Za wyrozumiałość dziękujemy!

Dear customers on 20-24 November 2019 Customer Service will be closed, orders will not be processed then. We are coming back to you on Monday, 24/11/2019. Thank you for your understanding

Filtrowanie i sortowanie
Filtrowanie
Sortowanie

W czym możemy pomóc?

Kontakt z doradcą


 +48 33 48 633 48

HB4

Żarówki halogenowe HB4 nadają się do świateł drogowych oraz mijania. Wybierając żarówki z naszego sklepu, masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt, sygnowany znaną i poważaną marką, jak np.: OSRAM, Philips, Narva, GE czy Neolux. Żarówki te są wydajne i bardzo mocne, dzięki czemy służą długi czas oraz zadowalająco świecą. W naszym asortymencie znajdziesz halogeny HB4 różnych typów: od standardowych, aż po wzmocnione, dające nawet o ponad sto procent większą ilość światła. Najciekawsze propozycje to z pewnością OSRAM Night Breaker Unlimited, Narva Contrast+ oraz General Electric Megalight Ultra+. W przypadku GE warto zwrócić uwagę na aż o 120% lepsze doświetlenie drogi niż w przypadku zwykłych żarówek halogenowych. Dla miłośników designu też coś się znajdzie - niebiesko-białe OSRAM HB4 Cool Blue o wyjątkowej, lecz w pełni legalnej barwie zbliżonej do ksenona.