Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowego rabatu na wszystko.

Historia wyszukiwania

HIR2

Uwaga

Drodzy klienci w dniach 20-24 listopada 2019 Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne, w związku z czym nie będą realizowane również zamówienia. Wracamy do Was w Poniedziałek 25 listopada 2019. Za wyrozumiałość dziękujemy!

Dear customers on 20-24 November 2019 Customer Service will be closed, orders will not be processed then. We are coming back to you on Monday, 24/11/2019. Thank you for your understanding

Filtrowanie i sortowanie
Filtrowanie
Sortowanie

W czym możemy pomóc?

Kontakt z doradcą


 +48 33 48 633 48

HIR2

Na NOCAR znajdziesz bardzo szeroki wybór żarówek halogenowych. Wybieraj spośród popularnych typów oraz mniej znanych, np. HIR2. Żarówki te są strosowane m.in. w samochodach marki Toyota. Montowane w reflektorach głównych. W naszej ofercie znajdziecie najwyższej jakości halogeny, które pozwolą Wam na rewelacyjne doświetlenie drogi przed poruszającym się samochodem. Zobacz produkty firmy Philips - żarówka HIR2 LongerLife została stworzona po to, by oszczędzić kierowcom ciągłych wymian żarówek. Produkt ten słynie z wydłużonej żywotności oraz lepszej odporności na drgania. Ponadto polecamy także żarówki HIR2 marki Osram Cool Blue, które poza mocnym światłem, wyróżniają się designerskim niemal niebieskim światłem. Wejdź na NOCAR i zapoznaj się z naszym asortymentem.