Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowego rabatu na wszystko.

Historia wyszukiwania

D2R

Uwaga

Drodzy klienci w dniach 20-24 listopada 2019 Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne, w związku z czym nie będą realizowane również zamówienia. Wracamy do Was w Poniedziałek 25 listopada 2019. Za wyrozumiałość dziękujemy!

Dear customers on 20-24 November 2019 Customer Service will be closed, orders will not be processed then. We are coming back to you on Monday, 24/11/2019. Thank you for your understanding

Filtrowanie i sortowanie
Filtrowanie
Sortowanie

W czym możemy pomóc?

Kontakt z doradcą


 +48 33 48 633 48

D2R

D2R to żarówki ksenonowe nowej generacji. Dzięki temu, że emitują światło zbliżone do naturalnego to zarówno wzrok kierowcy, jak i osób mijających go oraz pieszcyh jest bezpieczny. Lampy wyładowcze to wynalazek współczesności i odpowiedź na jedno ze zmartwień nowoczesnego człowieka - jak zwiększyć bezpieczeństwo na drodze. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom żarówki D2R, dostępne w sklepie NOCAR, są stworzone po to, by zapewniać maksymalną widoczność na drodze, a co za tym idzie - zabezpieczać jadącego i osoby, które spotyka. W naszych sklepie znajdziesz produkty najlepszych marek, przez co możesz być pewien, że będą wytrzymałe i wydajne.