Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowego rabatu na wszystko.

Historia wyszukiwania

C5W

Uwaga

Drodzy klienci w dniach 20-24 listopada 2019 Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne, w związku z czym nie będą realizowane również zamówienia. Wracamy do Was w Poniedziałek 25 listopada 2019. Za wyrozumiałość dziękujemy!

Dear customers on 20-24 November 2019 Customer Service will be closed, orders will not be processed then. We are coming back to you on Monday, 24/11/2019. Thank you for your understanding

Filtrowanie i sortowanie
Filtrowanie
Sortowanie

W czym możemy pomóc?

Kontakt z doradcą


 +48 33 48 633 48

C5W

Żarówka C5W nadaje się do oświetlenia tablicy rejestracyjnej, ale także doskonałego oświetlenia schowka, tablicy rejestracyjnej, przestrzeni bagażowej, dołu drzwi lub oświetlenia innych pojazdów np. wnętrza jachtów. Żarówki te są niezwykle wytrzymałe - dzięki LED-owej konstrukcji mogą przetrwać wiele lat. Dają także silne i wyraziste światło, przez co idealnie nadają się do oświetlania miejsc typu schowek lub bagażnik. Mają specyficzny, rurkowy kształt. Na NOCAR znajdziecie żarówki C5W takich firm jak: Osram, Philips, Tungsram, General Electric. To marki, które słyną z niezawodnych i wysokiej jakości produktów. Żarówki C5W marki Osram znajdziecie w kilku rodzajach do wyboru - Osram Cool White o chłodnej, białej barwie, Osram C5W Ultra LIfe, która charakteryzuje się bardzo długą żywotnością.