Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowego rabatu na wszystko.

Historia wyszukiwania

C3W

Uwaga

Drodzy klienci w dniach 20-24 listopada 2019 Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne, w związku z czym nie będą realizowane również zamówienia. Wracamy do Was w Poniedziałek 25 listopada 2019. Za wyrozumiałość dziękujemy!

Dear customers on 20-24 November 2019 Customer Service will be closed, orders will not be processed then. We are coming back to you on Monday, 24/11/2019. Thank you for your understanding

Filtrowanie i sortowanie
Filtrowanie
Sortowanie

W czym możemy pomóc?

Kontakt z doradcą


 +48 33 48 633 48

C3W

Żarówki C3W to pomocnicza żarówka do samochodu. Stosowana między innymi w autach marki Mercedes. Idealnie sprawdzi się jako światło do wnętrza pojazdu oraz oświetlenia tablicy rejestracyjnej, bocznych świateł pozycyjnych. W zestawie świateł zapasowych powinieneś umieścić żarówki tego typu, by w razie awarii wymienić zużyte egzemplarze. Żarówki są dwutrzonkowe i nadają się do zastosowania zarówno w samochodach osobowych, dostawczych, jak i w autobusach. Tego typu żarówki są także wykorzystywane jako światło do czytania. Na NOCAR znajdziesz żarówki C3W firm: Osram, Philips oraz General Electric. Znane marki gwarantują niezawodność żarówek i komfort ich użytkowania. Zespół NOCAR stara się selekcjonować artykuły, które trafiają do sprzedaży - wszystko po to, by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów i dostarczyć im nowoczesne oraz funkcjonalne produkty. Zobacz nasz artykuły oświetlenia pojazdu!