Zapisz się do newslettera i otrzymaj 10% dodatkowego rabatu na wszystko.

Historia wyszukiwania

W5W

Uwaga

Drodzy klienci w dniach 20-24 listopada 2019 Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne, w związku z czym nie będą realizowane również zamówienia. Wracamy do Was w Poniedziałek 25 listopada 2019. Za wyrozumiałość dziękujemy!

Dear customers on 20-24 November 2019 Customer Service will be closed, orders will not be processed then. We are coming back to you on Monday, 24/11/2019. Thank you for your understanding

Filtrowanie i sortowanie
Filtrowanie
Sortowanie

W czym możemy pomóc?

Kontakt z doradcą


 +48 33 48 633 48

W5W

5W5 to żarówki pomocnicze stosowane w światłach pozycyjnych przednich. Możesz kupić je na Nocar.pl. W ofercie mamy żarówki tylko renomowanych producentów, którzy dokładają wszelkich starań, aby wpuszczane na rynek produkty były jak najwyższej jakości i emitowały wydajne światło. Jeśli szukasz żarówek 5W5, postaw na takich producentów, jak: Osram, Philips, General Electric, Tungsram, czy Neolux. Żarówki te wykonane są w dobrej jakości i posiadają odpowiednią homologację, dopuszczającą je do użytku. Wejdź na Nocar.pl i sprawdź dostępne żarówki w kategorii: oświetlenie. Pamiętaj, żeby żarówki zawsze wymieniać parami – tylko to zapewni Ci taki sam strumień świetlny.