Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

P21/5W 24V 21/5W BAY15d GE
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Brak w magazynie Brak w magazynie

0,99 zł
Zapytanie o produkt prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]
Zapytaj o dostępność
General Electric General Electric

ŻARÓWKA P21/5W 24V
ŻARÓWKA P21/5W 24V
ŻARÓWKA P21/5W 24V Produkt dostępny 19 szt.
2,99 zł

ŻARÓWKA P21/5W 24V HD
ŻARÓWKA P21/5W 24V HD
ŻARÓWKA P21/5W 24V HD Produkt dostępny 17 szt.
11,99 zł 8,77 zł
-27%

OSRAM P21/5W 24V 21/5W BAY15D ORIGINAL
4050300925943 7528-inidicators,-brake,-fog-and-reversing-lights osram P21/5W 24V 21/5W BAY15d osram żarówki samochodowe osram darmowa dostawa osram free shipping osram fast delivery osram free delivery original equipment originalne produkty
OSRAM P21/5W 24V 21/5W BAY15D ORIGINAL Produkt dostępny 46 szt.
6,99 zł 6,01 zł
-14%

Zobacz wszystkie

Opis

P21/5W 24V 21/5W BAY15d GE

Dwuświatłowe żarówki P21/5W 24V marki General Electric, przeznaczone do świateł stop i pozycyjnych samochodów ciężarowych i autobusów. GE jest jednym z największych producentów źródeł światła na świecie. Firma dostarcza swoim klientom nowoczesne i niezawodne produkty najwyższej jakości. Bierze również udział w badaniach nad technologiami, które pozwolą ulepszać oferowane rozwiązania i zmniejszać ilość substancji zanieczyszczających środowisko. Żarówki GE są produkowane w Europie i sprzedawane na całym świecie. Cena za 1 żarówkę. 

Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentGeneral Electric
EAN9004102238133
Kod produktuGE 1078
Rodzaj gniazdaBay15d
Rodzaj lampyP21/5w
Napięcie [v]24
Moc znamionowa [w]21/5
Kody OEM
HELLA8GD 002 078-011
HELLA8GD 002 078-241
BOSCH1 987 302 524
MAGNETI MARELLI009601050000
MAGNETI MARELLI008537100000
MAGNETI MARELLI008567100000
MAGNETI MARELLI009600150000
HERTH+BUSS ELPARTS89901074
HERTH+BUSS ELPARTS89901181
OSRAM7537
OSRAM7537-02B
OSRAM7537TSP
PHILIPS13499 B2
PHILIPS13499 CP
PHILIPS13499B2
PHILIPS13499CP
SPAHN GLÜHLAMPEN4015
TESLAB52202
KLAXCAR FRANCE86282Z
KLAXCAR FRANCE86282X
KLAXCAR FRANCE87038X
KLAXCAR FRANCE87040X
MAXGEAR78-0054
NARVA17925
PATRONPLP21/5W
LYNXautoL24221
STARLINE99.99.934
Pasuje do
Brak informacji

Przepraszamy, obecnie nie posiadamy informacji na temat dopasowania tego produktu.