Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

PASEK KLIN GATES 10X1150 6226MC
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 28 szt.
Przewidywana dostawa: Czw, 09.07 - Pt, 10.07 Produkt jest dostępny.

16,11 zł -33%
23,99 zł
16.11

PASEK KLINOWY
PASEK KLINOWY
PASEK KLINOWY Produkt dostępny 15 szt.
21,99 zł 12,96 zł
-41%

PASEK KLINOWY SKF VKMV 10AVX1150
PASEK KLINOWY SKF VKMV 10AVX1150
PASEK KLINOWY SKF VKMV 10AVX1150 Produkt dostępny 6 szt.
25,99 zł 14,97 zł
-42%

PASEK KLIN GATES 10X0865 6263MC
PASEK KLIN GATES 10X0865 6263MC
PASEK KLIN GATES 10X0865 6263MC Produkt dostępny 87 szt.
18,99 zł

Zobacz wszystkie

Pasek klinowy CONTI AVX10X1150
Pasek klinowy CONTI AVX10X1150
Pasek klinowy CONTI AVX10X1150 Produkt dostępny 10 szt.
29,99 zł 19,52 zł
-35%

Opis
PASEK KLIN GATES 10X1150 6226MC
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie mailowym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentGATES
EAN5412571000566
Kod produktuGATES 6226MC
MateriałPoliester
MateriałPolychloropren (neopren)
KolorCzarny
Szerokość [mm]10
Długość [mm]1150
Długość zewnętrzna [mm]1160
Kody OEM
ALFA ROMEO130564
ALFA ROMEO60524560
AUSTIN602319
CITROËN95493420
CITROËN95493443
FORD1506943
FORD6044994
FORD6058201
FORD72TF8620DA
FORD76TF8620DA
FORD78TF8620EA
MERCEDES-BENZ0029976292
MERCEDES-BENZ0029976392
MERCEDES-BENZ0029977692
MERCEDES-BENZ0029977792
MERCEDES-BENZ0069978592
MERCEDES-BENZA0029976292
MERCEDES-BENZA0029976392
MERCEDES-BENZA0029977692
MERCEDES-BENZA0029977792
MERCEDES-BENZA0069978592
MG602319
MORRIS602319
OPEL1340689
PEUGEOT128055
PEUGEOT5750.13
PEUGEOT575013
RENAULT0023223095
RENAULT7700729371
RENAULT7700858762
RENAULT7700862272
RENAULT7701068434
ROVER602319
TOYOTA90916-02100
TRIUMPH602319
VAUXHALL1340689
VOLVO968910
VW055903137B
VW074903137AC
VW074903137AF
LUCAS ELECTRICALKDB115
BOSCH1 987 947 349
BOSCH1 987 947 644
BOSCH1 987 947 693
BOSCH910416-1230
BOSCH910416-1232
BOSCH911416-1230
BOSCH911416-1232
BOSCH916416-1230
CONTINENTAL CTAM10X1160
CONTINENTAL CTAM11,9X1150
CONTINENTAL CTAM6578042
CONTINENTAL CTAM6578678
CONTINENTAL CTAM6587159
CONTINENTAL CTAMAV10-1150
CONTINENTAL CTAMAV10-1155
CONTINENTAL CTAMAV10-1160
CONTINENTAL CTAMAVX10X1150
CONTINENTAL CTAMAVX10X1155
CONTINENTAL CTAMAVX10X1160
CONTINENTAL CTAMV2246
CONTINENTAL CTAMV501
DAYCO10453
DAYCO10455
DAYCO1099S
DAYCO10A1145C
DAYCO10A1150C
DAYCO10A1150GL
DAYCO10A1150HD
DAYCO10A1155C
DAYCO1107
DAYCO11A1150C
DAYCO11A1155C
DAYCO11A1156C
DAYCO2069
DAYCO2132
DAYCO2176
DAYCO4362
DAYCO6609
DAYCO6609D
DAYCO6860
DAYCOVS1150
SKFVKMV 10AVX1150
MAGNETI MARELLI340101001150
MAGNETI MARELLI340101001155
VEYANCE10AV1150
VEYANCE10AV1163
VEYANCE1191150
VEYANCE1191153
VEYANCE11AV1150
VEYANCE1740H
VEYANCE468H
VEYANCE951150
VEYANCE951162
HUTCHINSON5335
HUTCHINSONAV 10 1140 (LA 1150)
HUTCHINSONAV 10 LA 1150
HUTCHINSONAV 10 LA 1150TK
HUTCHINSONAV10.1140CR
KLEBER10X1150
KLEBER1115
KLEBERAV10.1135
KLEBERAV10.1140
KLEBERAV10.1145CR
MINTEXPWFT1150
MINTEXWFT456
OPTIBELT11A 1155
OPTIBELT1230
OPTIBELT2/AVX 10 X 1150
OPTIBELT9,5 X 1150
OPTIBELTAVX 10 X 1150
OPTIBELTAVX 10 X 1155
OPTIBELTAVX 10 X 1158
QUINTON HAZELLQBA1150
QUINTON HAZELLQBF1150
UNIPARTGCB11150
UNIPARTGFB11162
FERODOV4928
FERODOV928
FERODOV972
FERODOVS1150
ROULUNDS RUBBER1A1150
ROULUNDS RUBBER1A1155
ROULUNDS RUBBER1A1160
ROULUNDS RUBBER4680
HAVAMVG 11150
HAVAMVS 1195
HAVAMVS 1197
HAVAMVS 1705
SNRAVX10X1150
SNRAVX11X1150
SNRCA10AV1150
INA537 0217 20
INAFB 10X1150
ACDelcoAB31023
FLENNORA5115
BANDO2450
BANDO2455
MITSUBOSHIMF1450
MITSUBOSHIMF1455
MITSUBOSHIREC9.5X1150
NIPPARTSN1101150
BLUE PRINTADT39617
BLUE PRINTADZ99604
Pasuje do