PHILIPS H7 12V 55W PX26d Racing Vision (Do 150% jaśniejsze światło, Legalna żarówka o parametrach rajdowych)
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Philips Philips
79,90 zł -19%
98,99 zł
79.9

Produkt jest dostępny. Dostawa 3-5 dni.

Produkt jest dostępny.

Żarówki samochodowe Philipf RaceingVision to doskonały wybór dla kierowców z pasją. Dzięki ich niesamowitej wydajności zapewniają do 150% jaśniejsze światło możesz reagować szybciej, co powoduje, że jazda jest bezpieczniejsza i bardziej komfortowa. 

Pełny opis
 • Patrz dalej i reaguj szybciej dzięki jasności większej nawet o 150%

  Prowadząc nocą, potrzebujesz jak najlepszej widoczności. Im dalej sięgasz wzrokiem, tym szybciej możesz zareagować na wszelkie zdarzenia na drodze. Żarówki samochodowe Philips RacingVision zwiększają widoczność dzięki nawet o 150% większej jasności. Zauważysz przeszkody na drodze szybciej niż w przypadku korzystania z innych żarówek halogenowych. Twoja podróż będzie więc bezpieczniejsza i przyjemniejsza.

 • Jedno z najjaśniejszych źródeł światła zapewniające doskonałą wydajność

  Dzięki lepszym, jaśniejszym światłom możesz dokonywać lepszych wyborów na drodze. Zoptymalizowana, precyzyjna konstrukcja żarnika, wypełnienie gazowe o wysokim ciśnieniu do 13 barów, precyzyjna chromowana powłoka i wysokiej jakości szkło kwarcowe odporne na działanie promieni UV — żarówki Philips RacingVision stanowią prawdziwą rewolucję w dziedzinie oświetlenia samochodowego. Opracowano je z myślą o lepszej wydajności i widoczności, co oznacza większą kontrolę nad pojazdem i przyjemniejszą podróż.

 • Jaśniejsze światło dla kierowców samochodów sportowych

  Kierowcy samochodów sportowych oczekują więcej od swoich pojazdów. Dzięki jasności większej nawet o 150% i odpowiedniej homologacji żarówki Philips RacingVision zapewniają przyjemną jazdę na drodze i poza nią.

 • Jaśniejsze światła to brak niespodzianek i większa kontrola

  Podczas szybkiej jazdy na słabo oświetlonych terenach poza miastem musisz polegać na swoich światłach. W przypadku niespodziewanego zagrożenia o wszystkim decyduje czas reakcji. Ułamki sekund mogą przesądzić o Twoim bezpieczeństwie. Doskonałe światło emitowane przez żarówki Philips RacingVision pozwala szybko zauważyć groźne sytuacje i zachować całkowitą kontrolę nad pojazdem — niezależnie od warunków na drodze.

 • Większy kontrast zapewnia bezpieczniejszą i bardziej ekscytującą jazdę

  Podczas jazdy w nocy wzrok wystawiony jest na ciężką próbę. W złych warunkach lub gdy oślepiają nas inne pojazdy, kontrast pomiędzy różnymi obiektami znacząco maleje. Utrudnia to zauważenie przeszkód, takich jak pieszy na drodze. Szczególna temperatura barwowa żarówek Philips RacingVision (dostępnych w wersji H4 i H7) umożliwia lepsze skupienie wzroku i zauważenie kontrastu z większej odległości. Dzięki temu poruszasz się po drodze w bezpieczniejszy sposób. Zmniejszenie ograniczeń powoduje, że jazda po ciemku zamienia się w bardziej ekscytujące przeżycie.

 • Zgodność z wysokimi standardami jakościowymi homologacji ECE

  Firma Philips wytwarza najlepsze w swojej klasie produkty na rynku producentów oryginalnego wyposażenia, a także na rynku posprzedażnym. Nasze produkty są wytwarzane z materiałów o wysokiej jakości i testowane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi specyfikacjami, aby maksymalnie zwiększyć poziom bezpieczeństwa i wygody naszych klientów. Wszystkie produkty z naszej oferty są skrupulatnie testowane, kontrolowane i certyfikowane (ISO 9001, ISO 14001 i QSO 9000) zgodnie z najwyższymi wymaganiami norm ECE. Mówiąc krótko, jest to jakość, której możesz zaufać.

 • Mocne, zgodne z przepisami żarówki samochodowe na zimowe miesiące

  Jazda zimą to wyzwanie, jednak zapaleni kierowcy lubią wyzwania. W czasie ponurych zimowych miesięcy musisz mieć pewność, że Twoje światła sobie poradzą. Z pewnością zakładasz na zimę odpowiednie opony, więc i od oświetlenia samochodowego możesz oczekiwać przystosowania do trudniejszych zimowych warunków. Żarówki samochodowe Philips RacingVision zapewniają lepszą kontrolę w najbardziej wymagających warunkach, dzięki czemu możesz bardziej cieszyć się podróżą i nie martwić się przez cały czas o bezpieczeństwo.

Specyfikacja techniczna

 • Opis produktu

  Technologia
  Halogen
  Typ
  H7
  Seria
  RacingVision
  Zastosowanie
  • Światła drogowe
  • Światła krótkie
  Homologacja ECE
  TAK
  Oznaczenie
  RacingVision, H7
  Podstawa
  PX26d
 • Informacje o zapakowanym produkcie

  Waga brutto na sztukę
  15  g
  Wysokość
  12,8  cm
  Długość
  11  cm
  Szerokość
  4,7  cm
  Minimalna ilość zamówienia (dla profesjonalistów)
  10
  Ilość w opakowaniu
  2
 • Informacje marketingowe

  Spodziewane zalety
  Pasja i styl
  Najważniejsza cecha produktu
  Ciesz się swoją pasją
 • Charakterystyka elektryczna

  Napięcie
  12  V
  Moc
  55  W
 • Informacje dotyczące zamówień

  Wpis zamówienia
  12972RVS2
  Kod zamówienia
  24828
 • Dane opakowania

  EAN1
  8719018000248
  EAN3
  8719018000255
  Rodzaj opakowania
  S2
 • Informacje o opakowaniu zewnętrznym

  Wysokość
  13,6  cm
  Długość
  29  cm
  Szerokość
  12  cm
  Waga brutto na sztukę
  0,35  kg
Specyfikacja
ProducentPhilips
EAN8719018000248
Kod produktuPH-12972RVS2
Moc [W]55W
Napięcie [V]12V
Rodzaj opakowaniaS2
Seria12V Car lighting
TrzonekPX26d
Dostawa
GLS
 • Kurier GLS , Płatność przelewem elektronicznym lub kartą płatniczą - DotPay 13,99 zł
 • Kurier GLS , Płatność przelewem tradycyjnym 13,99 zł
 • Kurier GLS , Płatność za pobraniem 15,99 zł

0 zł Odbiór w sklepie
ul. Niecała 5
43-384 Jaworze