Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

U.12X16/20X15 ACM ZAWOROWE
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 11 szt.
Przewidywana dostawa: Wt, 21.05 - śr, 22.05 Produkt jest dostępny.

3,99 zł
3.99
Opis
U.12X16/20X15 ACM ZAWOROWE
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 13,99 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 15,99 zł
  • Kurier DPD, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentCORTECO
EAN3358960124357
Kod produktuCORTECO 12012435
Średnica wewnętrzna 1 [mm]12
Średnica zewnętrzna 1 [mm]16
Średnica zewnętrzna 2 [mm]20
Wysokość 1 [mm]15
MateriałAcm (poliakryl-kauczuk)
Kody OEM
MAN51049020023
MERCEDES-BENZ4030530196
MERCEDES-BENZ4030530296
MERCEDES-BENZ4220530096
VICTOR REINZ702309610
VICTOR REINZ702431200
VICTOR REINZ70-24312-00
ELRING193.658
FEBI BILSTEIN04334
FEBI BILSTEIN08752
GLASER76542
GLASER76548
GLASER90540
GLASER90550
GLASER92340
GLASER92560
GLASERD34287
GOETZE5031931200
GOETZE ENGINE5031931200
Pasuje do
Brak informacji

Przepraszamy, obecnie nie posiadamy informacji na temat dopasowania tego produktu.