Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

U.6,6X12X7,5/12 FPM ZAWOROWE
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 7 szt.
Przewidywana dostawa: Pon, 20.05 - Wt, 21.05 Produkt jest dostępny.

8,99 zł
8.99
Opis
U.6,6X12X7,5/12 FPM ZAWOROWE
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 13,99 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 15,99 zł
  • Kurier DPD, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentCORTECO
EAN3358960257000
Kod produktuCORTECO 19025700
Średnica wewnętrzna 1 [mm]6,6
Średnica zewnętrzna 1 [mm]12
Wysokość 1 [mm]7,5
Wysokość 2 [mm]12
MateriałFpm (fluor-kauczuk)
Kody OEM
MITSUBISHIMD016490
MITSUBISHIMD115472
MITSUBISHIMD306078
MITSUBISHIMD306079
MITSUBISHIMD307343
MITSUBISHIME203255
HYUNDAI2222433005
HYUNDAI2222438000
HYUNDAI2222438010
HYUNDAI2222421000
HYUNDAI2222421010
HYUNDAI2222433004
HYUNDAI2222433005D
VICTOR REINZ125271801
VICTOR REINZ125271802
VICTOR REINZ125271803
VICTOR REINZ125271804
VICTOR REINZ125339601
VICTOR REINZ125368101
VICTOR REINZ125368102
VICTOR REINZ70-52718-00
ELRING019.790
GLASER76682
GLASERD31077
PAYENKJ570
PAYENPA968
AJUSA12015100
AJUSA12025800
AJUSA12025900
AJUSA52014100
FAI AutoPartsVSK980
Pasuje do