Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

U.6X10/19,6X21,5 FPM ZAWOROWE
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 11 szt.
Przewidywana dostawa: Wt, 21.05 - śr, 22.05 Produkt jest dostępny.

4,99 zł
4.99
Opis
U.6X10/19,6X21,5 FPM ZAWOROWE
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 13,99 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 15,99 zł
  • Kurier DPD, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentCORTECO
EAN3358960328137
Kod produktuCORTECO 12016913
Średnica wewnętrzna 1 [mm]6
Średnica zewnętrzna 1 [mm]10
Średnica zewnętrzna 2 [mm]19,6
Wysokość 1 [mm]21,5
MateriałFpm (fluor-kauczuk)
Kody OEM
CITROËN095648
FIAT9400956489
FORD1231935
FORD3M5Q6571BA
LANCIA9400956489
PEUGEOT095648
SUZUKI1291967G00
VOLVO8653750
VICTOR REINZ123439901
VICTOR REINZ123439902
VICTOR REINZ123658801
VICTOR REINZ703439900
VICTOR REINZ703658800
ELRING136.940
FEBI BILSTEIN19527
SWAG62919527
GLASER76698
PAYENHR5046
AJUSA12017900
SPESSO637768400
AKRON-MALÒ156182
AKRON-MALÒ2704
ORIGINAL IMPERIUM27031
Pasuje do