Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

U.6X10,8/22,9X15,9 FPM ZAWOR.
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 10 szt.
Przewidywana dostawa: Wt, 21.05 - śr, 22.05 Produkt jest dostępny.

7,99 zł
7.99
Opis
U.6X10,8/22,9X15,9 FPM ZAWOR.
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 13,99 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 15,99 zł
  • Kurier DPD, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentCORTECO
EAN3358960173737
Kod produktuCORTECO 12017373
Średnica wewnętrzna 1 [mm]6
Średnica zewnętrzna 1 [mm]10,8
Średnica zewnętrzna 2 [mm]22,9
Wysokość 1 [mm]15,9
MateriałFpm (fluor-kauczuk)
Kody OEM
FORD1005442
FORD1148123
FORD1479887
FORD96MM6571BE
FORD96MM6571BF
FORD96MM6571BH
MAZDA1E0510155
MAZDA1E0510155A
MAZDA1E0510155B
MAZDA1E0610155
MAZDA1E0610155A
MAZDA1E0610155B
MAZDAC20110155A
MAZDAC201101F5A
VOLVO30711642
VOLVO30711643
VOLVO31251142
VOLVO31251143
VICTOR REINZ123387601
ELRING026.670
PAYENHR809
GOETZE5031936300
AJUSA12011600
AJUSA12011601
GOETZE ENGINE5031936300
Pasuje do