Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

U.6X10X7/11,5 FPM ZAWOROWE
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 45 szt.
Przewidywana dostawa: Pon, 20.05 - Wt, 21.05 Produkt jest dostępny.

12,99 zł
12.99
Opis
U.6X10X7/11,5 FPM ZAWOROWE
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 13,99 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 15,99 zł
  • Kurier DPD, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentCORTECO
EAN3358960074409
Kod produktuCORTECO 19020004
Średnica wewnętrzna 1 [mm]6
Średnica wewnętrzna 2 [mm]10
Średnica zewnętrzna 1 [mm]12,5
Wysokość 2 [mm]11,5
MateriałFpm (fluor-kauczuk)
Kody OEM
NISSAN1305813151
NISSAN132075L300
NISSAN1320784A00
NISSAN13207D4200
NISSAN13207D4201
NISSAN132073Z000
RENAULT5001869541
VICTOR REINZ125273801
VICTOR REINZ125273802
VICTOR REINZ125277201
VICTOR REINZ125277203
VICTOR REINZ125303801
VICTOR REINZ125304201
VICTOR REINZ70-52738-10
ELRING012.410
RENAULT TRUCKS5001869541
GLASER76606
INFINITI1320784A00
INFINITI13207D4201
INFINITI132073Z000
PAYENPA874
AJUSA12009100
AJUSA12012100
Pasuje do