Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

U.8X12/15,2X9,5 ACM ZAWOROWE
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 23 szt.
Przewidywana dostawa: śr, 21.08 - Czw, 22.08 Produkt jest dostępny.

1,99 zł
1.99
Opis
U.8X12/15,2X9,5 ACM ZAWOROWE
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentCORTECO
EAN3358960155115
Kod produktuCORTECO 12015511
Średnica wewnętrzna 1 [mm]8
Średnica zewnętrzna 1 [mm]12
Średnica zewnętrzna 2 [mm]15,2
Wysokość 1 [mm]9,5
MateriałAcm (poliakryl-kauczuk)
Kody OEM
ALFA ROMEO510658
ALFA ROMEO534093
ALFA ROMEO60535949
ALFA ROMEO60536117
FORD1474550
FORD1490506
FORD1490525
FORD1568834
FORD6008688
FORD6039100
FORD70HM6571A1B
LANCIA82279336
VICTOR REINZ122156901
VICTOR REINZ122156902
VICTOR REINZ122156903
VICTOR REINZ122449101
VICTOR REINZ122449104
VICTOR REINZ124006301
VICTOR REINZ702156900
VICTOR REINZ702449110
VICTOR REINZ702516900
VICTOR REINZ704006300
VICTOR REINZ70-40063-00
ELRING173.053
ELRING206.954
ELRING353.531
FEBI BILSTEIN03351
SWAG50903351
GLASER76505
GLASER76544
GLASER90580
GLASER90620
GLASER92000
GLASERS30364
PAYENHR630
PAYENHR631
PAYENHR632
PAYENHR633
PAYENPA237
GOETZE5002235410
GOETZE5002242510
GOETZE5030612250
GOETZE5030635300
GOETZE5030691150
AJUSA12001100
AJUSA12001300
AJUSA12009000
AJUSA57007900
FAI AutoPartsVSK101
FAI AutoPartsVSK109
AKRON-MALÒ6904
ORIGINAL IMPERIUM28488
ORIGINAL IMPERIUM31204
ORIGINAL IMPERIUM31205
GOETZE ENGINE5002235410
GOETZE ENGINE5002242510
GOETZE ENGINE5030612250
GOETZE ENGINE5030635300
GOETZE ENGINE5030691150
Pasuje do