Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

U.9X15/19X15 ZAWOROWE
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 21 szt.
Przewidywana dostawa: Wt, 21.05 - śr, 22.05 Produkt jest dostępny.

28,99 zł
28.99
Opis
U.9X15/19X15 ZAWOROWE
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 13,99 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 15,99 zł
  • Kurier DPD, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentCORTECO
EAN3358960047328
Kod produktuCORTECO 12015882
Średnica wewnętrzna [mm]9
Średnica zewnętrzna 1 [mm]15
Średnica zewnętrzna 2 [mm]19
Wysokość 1 [mm]15
MateriałAcm (poliakryl-kauczuk)
Kody OEM
MERCEDES-BENZ3520530296
MERCEDES-BENZ3520530396
VICTOR REINZ022176006
VICTOR REINZ702202600
VICTOR REINZ702726200
VICTOR REINZ70-22026-00
ELRING325.813
ELRING577.901
FEBI BILSTEIN08751
GLASER90530
PAYENHR769
GOETZE5002526800
GOETZE5030429510
AJUSA12007000
GOETZE ENGINE5002526800
GOETZE ENGINE5030429510
Pasuje do