Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

Uszczelnienie trzonka zaworu CORTECO 19018251
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 44 szt.
Przewidywana dostawa: śr, 24.07 - Czw, 25.07 Produkt jest dostępny.

23,99 zł
23.99
Opis
Uszczelnienie trzonka zaworu CORTECO 19018251
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentCORTECO
EAN3358960067975
Kod produktuCORTECO 19018251
Średnica wewnętrzna 1 [mm]8
Średnica zewnętrzna 1 [mm]10,8
Średnica zewnętrzna 2 [mm]14,2
Wysokość 1 [mm]10
MateriałFpm (fluor-kauczuk)
Liczba zaworów8
Kody OEM
ALFA ROMEO60800321
ALFA ROMEO195350336378
ALFA ROMEO60513469
ALFA ROMEO7553637
ALFA ROMEO195100157000
ALFA ROMEO60807841
ALFA ROMEO60504110
AUDI026109675
AUDI056109675
AUDI035109675
BMW11341273501
BMW11349059169
CITROËN96018510
CITROËN095622
CITROËN095637
FIAT7553637
FIAT5996750
FIAT5959598
FIAT9400956229
FORDV86HF6571AA
FORD1669785
FORD1639190
OPEL642505
OPEL93178835
PEUGEOT095622
PEUGEOT095630
RENAULT7700733464
RENAULT7700737124
RENAULT7701349529
SAAB93178835
SKODA114028540
SKODA026109675
VOLVO1257052
VOLVO1218193
VOLVO3501775
VICTOR REINZ122583701
ELRING702.706
LEMFÖRDER1326201
FEBI BILSTEIN04027
SWAG20340004
GLASER90300
PAYENHR363
MEYLE3001134903
AJUSA57004900
Pasuje do
Brak informacji

Przepraszamy, obecnie nie posiadamy informacji na temat dopasowania tego produktu.