Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

Uszczelnienie trzonka zaworu corteco 19036005
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 2 szt.
Przewidywana dostawa: Wt, 21.05 - śr, 22.05 Produkt jest dostępny.

76,99 zł
76.99
Opis
Uszczelnienie trzonka zaworu corteco 19036005
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 13,99 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 15,99 zł
  • Kurier DPD, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentCORTECO
EAN3358960512055
Kod produktuCORTECO 19036005
MateriałFpm (fluor-kauczuk)
Liczba zaworów12
Kody OEM
TOYOTA9091302087
TOYOTA9091302079
TOYOTA9091302090
TOYOTA9091302103
TOYOTA9091302081
HYUNDAI2222422000
HYUNDAI2222423500
ELRING137.030
Pasuje do
Brak informacji

Przepraszamy, obecnie nie posiadamy informacji na temat dopasowania tego produktu.