Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

Uszczelnienie trzonka zaworu corteco 19036021
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 2 szt.
Przewidywana dostawa: Wt, 21.05 - śr, 22.05 Produkt jest dostępny.

30,99 zł
30.99
Opis
Uszczelnienie trzonka zaworu corteco 19036021
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 13,99 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 15,99 zł
  • Kurier DPD, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentCORTECO
EAN3358960512758
Kod produktuCORTECO 19036021
MateriałFpm (fluor-kauczuk)
Liczba zaworów10
Kody OEM
ALFA ROMEO195350336378
ALFA ROMEO60513469
ALFA ROMEO60800321
ALFA ROMEO7553637
ALFA ROMEO195100157000
ALFA ROMEO60807841
ALFA ROMEO60504110
AUDI056109675
AUDI026109675
AUDI035109675
LANCIA5959598
LANCIA5996750
LANCIA7553637
LANCIA9400956229
VOLVO1218193
VOLVO1257052
VOLVO3501775
VW056109675
VW026109675
VW035109675
VICTOR REINZ12-22737-02
ELRING734.230
Pasuje do
Brak informacji

Przepraszamy, obecnie nie posiadamy informacji na temat dopasowania tego produktu.