Historia wyszukiwania

  • Historia wyszukiwania jest pusta

U.32X47X10
Gwarantujemy najlepsze ceny i profesjonalną obsługę.

Produkt dostępny 141 szt.
Przewidywana dostawa: Wt, 19.11 - śr, 20.11 Produkt jest dostępny.

16,99 zł
16.99
Opis
U.32X47X10
Dostawa
  • Kurier DPD, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 14,00 zł
  • Kurier DPD, Płatność za pobraniem 16,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność przelewem lub kartą płatniczą 11,00 zł
  • Inpost Paczkomaty, Płatność za pobraniem 13,00 zł
  • Kurier DPD,Inpost Paczkomaty, Zamówienia powyżej 399 zł 0 zł
  • Odbiór osobity, Możliwy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
    ul. Niecała 5, 43-384 Jaworze
    0 zł
Specyfikacja
ProducentCORTECO
EAN3358960127099
Kod produktuCORTECO 12012709B
Strona zabudowyOd strony czołowej
MateriałFpm (fluor-kauczuk)
Średnica wewnętrzna 1 [mm]32
Średnica zewnętrzna 1 [mm]47
Wysokość 1 [mm]10
Rodzaj gwintuGwint zmienny
Ochrona przeciwpyłowaZ uszczelką wargową przeciwpyłową
Kody OEM
AUDI026103085D
AUDI026103085E
AUDI026103085F
AUDI056103085B
AUDI068103085A
AUDI068103085E
AUDI068103085G
AUDI056103085
FORD1005694
FORD1004928
FORD95VW6700BA
FORD1032523
FORD95VW6700DA
FORD95VW6700CA
FORD95VW6700BD
FORD1078777
FORD1669840
SEAT026103085E
SEAT030103085A
SEAT068103085A
SEAT068103085E
SEAT068103085Q
SKODA026103085D
SKODA026103085F
SKODA030103085A
SKODA068103085A
SKODA068103085E
VOLVO1257221
VW026103085D
VW026103085E
VW026103085F
VW030103085A
VW056103085
VW056103085B
VW056103085E
VW068103085A
VW068103085E
VW068103085F
VW068103085Q
VICTOR REINZ023135002
VICTOR REINZ023135003
VICTOR REINZ023187502
VICTOR REINZ811929910
VICTOR REINZ801929910
ELRING325.155
ELRING325155
HUTCHINSON748329
FEBI BILSTEIN03598
FEBI BILSTEIN07075
SWAG32903598
SWAG32907075
GLASER76087
PAYENNB446
PAYENNA5001
GOETZE5030318550
MEYLE1001030100
AJUSA15010800
GOETZE ENGINE5030318550
Pasuje do